Argosy HV-339T Odtwarzacz+Tuner DVB-T

robox

New member
Mam pytanie o ten player bo mnie interesuje nagrywanie z tv, nie widzę żeby miał wyjście antenowe, ma tylko wejście?
 

robox

New member
Ma zastąpić stary magnetowid na identycznej zasadzie podłączenia z anteną i tv, ale chyba się nie da...bo ma tylko wejście antena in a wyjścia z sygnałem z anteny już brak - tak żeby podłączyć do tv.
 

cypisek_xl

Member
Bez reklam
Ma zastąpić stary magnetowid na identycznej zasadzie podłączenia z anteną i tv, ale chyba się nie da...bo ma tylko wejście antena in a wyjścia z sygnałem z anteny już brak - tak żeby podłączyć do tv.
No na podobnej zasadzie to działa. Magnetowid miał wewnętrzny tuner (analogowy) i z niego był nagrywany sygnał na taśmę. W Argosy też jest tuner (cyfrowy DVB-T) i pozwala nagrywać sygnał na wewnętrzny dysk twardy. Wyjście na TV jest w postaci cyfrowej lub analogowej (do wyboru)
 

komandoss

New member
Oki jasne, ale też chodzi mi o wyjście antenowe, tego nie ma?
A do czego jest Ci potrzebne te wyjście antenowe?
Do tv możesz się podłączyć poprzez hdmi a jak masz starszy telewizor to przez kabel 3cinch-cinch albo 3 cinch-scart.
A wyjścia antenowego takiego jak w magnetowidzie nie ma.
 

robox

New member
I o taką odpowiedź mi chodziło.Tv podłączony przez hdmi, a jak wtedy tv będzie odbierał sygnał telewizyjny jeżeli jedyny sygnał antenowy wchodzi w tego playera?
 

diuczysko

New member
Bez reklam
Player w takim przypadku jest tunerem, programy zmieniane są za pomocą pilota od playera, a tv wyświetla tylko sygnał poprzez hdmi...
 

cypisek_xl

Member
Bez reklam
I o taką odpowiedź mi chodziło.Tv podłączony przez hdmi, a jak wtedy tv będzie odbierał sygnał telewizyjny jeżeli jedyny sygnał antenowy wchodzi w tego playera?
Musisz dokładnie napisać co chcesz jeszcze uzyskać. Gdzie sygnał chcesz przesłać dalej i dlaczego? (jakie korzyści mają być z tego). Bez pełnego opisu tylko postów przybywa a w zasadzie stoimy w miejscu.
 
Ostatnia edycja:

robox

New member
Player ma służyć dokładnie tak jak magnetowid który ma wejście i wyjście antenowe i jako pośrednik w sygnale tv.
 

komandoss

New member
Nie orientuje się ktoś z forumowiczów,czy zostanie poprawione działanie teletextu(chodzi mi o polskie litery i ogólne działanie w dvb-t)w argosy?
Epg też mogło by być bardziej rozbudowane.
 

cycu_14

New member
Mysle o zkupie cos do 500zl noze cos doradzicie znalazlem cos takiego

HIT!!! NOVATRON NTR-S20 PVR DVB-T HDTV 1080P MKV ! (1566484446) - Aukcje internetowe Allegro

ARGOSY FullHD DVB-T LAN HDD DVD DIVX napisy PL FV (1589467462) - Aukcje internetowe Allegro
 

cypisek_xl

Member
Bez reklam
Sam musisz wybrać bo każdy ma inne priorytety co do pewnych funkcji urządzenia. Tak na szybko zauważyłem kilka różnic (na pewno nie wszystkie) przy aktualnym sofcie. Może będą pomocne.

Plusy Novatron
- możliwość regulacji wielkości i pozycji napisów
- nagrywanie ze źródeł zewnętrznych
- nagrywanie na zewnętrzny dysk
- obsługa zew. CD/DVD
- opcja losowego odtwarzania utworów z katalogu

Plusy Argosy
- możliwość instalacji wew, HDD do 2 TB
- napisy TXT (MicroDVD, TMPlayer)
- obsługa formatu APE - bezstratny kodek dźwięku Monkey's Audio
- lepszy pilot
- więcej serwisów internetowych
- kabel HDMI
- cena

Coś mi się wydaje że aktualizacje firmware czyli wsparcie techniczne jest po stronie Argosy.
 

cycu_14

New member
Sam musisz wybrać bo każdy ma inne priorytety co do pewnych funkcji urządzenia. Tak na szybko zauważyłem kilka różnic (na pewno nie wszystkie) przy aktualnym sofcie. Może będą pomocne.

Plusy Novatron
- możliwość regulacji wielkości i pozycji napisów
- nagrywanie ze źródeł zewnętrznych
- nagrywanie na zewnętrzny dysk
- obsługa zew. CD/DVD
- opcja losowego odtwarzania utworów z katalogu

Plusy Argosy
- możliwość instalacji wew, HDD do 2 TB
- napisy TXT (MicroDVD, TMPlayer)
- obsługa formatu APE - bezstratny kodek dźwięku Monkey's Audio
- lepszy pilot
- więcej serwisów internetowych
- kabel HDMI
- cena

Coś mi się wydaje że aktualizacje firmware czyli wsparcie techniczne jest po stronie Argosy.
A cos innego co bys polecil z funkcia nagrywania Bez DVB-T
 
Do góry