Arcam

Henry

Active member
Bez reklam
Słyszałem wszystkie 3, sam miałbym dylemat, bo wszystkie są bardzo dobre (dla mnie).


Arcam trochę uwypukla średnicę, wyciąga wokale,ale mi to pasowało ;)
Minusem Roksana (jedynym ;) ) jest przełącznik by pass z tyłu, więc w sytuacji kiedy chcemy aby grał tylko w kinie lub tylko w stereo, to trzeba sięgać do tylnej ściany.

Pozostaje też kwestia z jakimi kolumnami ostatecznie połączysz
 

abdul0412

New member
Bez reklam
@Henry , czyli mowisz ze bas i sopran kuleje? Pamietam tylko a19 i nie zachwycil . A39 gra podobni?

@Pawel, masz racje tylko chce najpierw dowiedziec sie czy jest to moj styl grania poprzez wypowiedzi Henrego;) ktory akurat go odsluchiwal.

Pzdr
 

Henry

Active member
Bez reklam
Nie, nie kuleje, po prostu średnica trochę wysuwa się na I-szy plan, przez co wokale są wyrźniejsze.
Bas jest pod kontrolą, wysokim też nic zarzucić nie można, Atoll i Roksan bardziej wyrównane w całym paśmie.
Roksana i Arcama słuchałem z Tannoyami, Kefami, MA i było super, Atolla tylko z Kefami i było równie dobrze ;)

Tak jak napisałem, miałbym tez duży dylemat, bo wszystkie trzy mi pasują i którego bym nie postawił u siebie dla mnie byłoby super,
ale nie sugeruj się moimi odczuciami, bo Ty będziesz go słuchał na co dzień.
Jak masz okazję dostać Arcama w dobrych pieniądzach, a nie masz możliwości posłuchania, to możesz zrobić jak Paweł pisze, po kilku odsłuchach ocenisz...
 
Do góry