Arcam wprowadza nowe modele amplitunerów AV

FFooXX5

Klub HDTV.com.pl
VIP
jeśli wszystko zrobimy samemu to i może 10tysi ale to przypuszczalnie bo jak wiadomo to nic na temat materiałów w tym pomieszczeniu nie wiadomo hehe. Jeśli miał by to robić fachowiec to 20tysi pęknie bez niczego
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Jak tam zamiast zwyczajnej wykladziny jest Pers recznie wykonany to pewnie tak, dla mnie to zwyczajna czerwona wykladzina jakich pelno w sklepach. Nie mam tu na mysli jakiejs tandety, ale calkiem przyzwoitej. Podest, bardzo latwo zrobic. Zabudowy pionowe ("filary") na konstrukcji + plyty G/K (fizelina/malowanie). Same plyty G/K sa tanie jak barszcz. Czarna/szara farba (mat), pare dobrych stowek. Oswietlenie punktowe (tanie), kable itp. Nic specjalnego. Fotele, fakt, ale i tutaj mozna poszukac, dla chcacego nic trudnego.
Co tam jeszcze jest? Aha, stolik. Takie w Ikei sa po 40zl :D
Nie jestem budowlancem, ale robilem/widzialem (a bardziej rozne ekipy) 10x bardziej skomplikowane rzeczy, tutaj nic specjalnego i wymyslnego technicznie nie ma (podest/prosta zabudowa/fotele), spokojnie mozna zrobic kopie tego, no chyba ze sie trafi na Warszawska ekipe, a ci ze wszystkim maja problem, to i 20tys. nie pomoze. Miejmy nadzieje ze chociaz jedna osoba sprobuje i zaszczyci nas podobna aranzacja w temacie "nasze zestawy".
Sukces polega na tym ze ktos ladnie dobral kolory, oswietlenie i wszystko ma rece i nogi.
Jezeli zdjecie sie tak podoba, to znaczy ze wlasciciel osiagnal w 110% cel :)
Co innego aranzacje w ponizszym linku, materialy robione pod zamowienia, tematyczne, wyzsza szkola jazdy. Tutaj to spokojnie mozna dopisac jedno "zero" do tych 20k (minimum) ;)
Tech 'n Tings: Dream Theaters Galore Part 1
Tech 'n Tings: Dream Theaters Galore Part 2
Submarine Room - YouTube
Polecam ogladnac sale w temacie "Batman" i "Piraci z Karaibow":
Holy $2 Million Batcave Movie Theater, Batman! | The Mary Sue
 

Veto

New member
Kicz nad kicze mi się nie podoba.W takiej salce tylko łóżko z elektryczną regulacją 200cm szer na 210cm dług., żadnych foteli ,żadnych krzeseł ,żadnych kupli
 

FFooXX5

Klub HDTV.com.pl
VIP
Z moich szybkich ogólnikowych kalkulacji wyszło poniżej 20tys. na ten pokoik spokojnie :) dlatego o nim wspomniałem ;) cieszę się, że nie tylko mi przypadł do gustu :)

a jak macie ochotę wiedzieć i zobaczyć jak powstawał, to proszę bardzo, człowiek uwiecznił cały proces tworzenia :)
Chamber of Dreams => How it was made... - Home Theater Forum and Systems - HomeTheaterShack.com


PS: to żeś jurass wymyślił z tym "ekranem" za plecami foteli :p
ale robocizna własna :D
 

WiTT

New member
Bez reklam
Oczywiście że robocizna własna :D Jak mam później po spec-majstrach poprawiać to już wolę samemu zrobić. A i stawkę roboczo/godzina mam niższą - jakieś 1-1,5 litra chmielnego napoju na dzień roboty ;)
 

FFooXX5

Klub HDTV.com.pl
VIP
sam nie zrobisz wszystkiego. Za stawkę 1-1,5l chętnie pomogę. I do tego związane jest to z moją pasją i nie powiem znam się na tym :D, więc za taką stawkę mogę być użyteczny :D. Od ojca mogę pożyczyć dużo profesjonalnych narzędzi :D
 

WiTT

New member
Bez reklam
No proszę, i to się nazywa Ekipa Na Swoim :D zwiększymy stawkę za roboczo/godzinę i zmontuje się każdy projekcik :D dorzucę do tego zmysł artystyczny żony, co pomoże z wykończeniem w detalach sali :D
 

FFooXX5

Klub HDTV.com.pl
VIP
ja dorzucę na koniec projektu flaszeczkę (dużą) i swoją precyzję w wykończeniu :D. Nawet ojciec mnie czasami bierzez na robotę, gdy jest coś precyzyjnego do zrobienia i wymaga to wygłaskania (mam cierpliwość i zgrabne rączki :))
 

blackninja

ninja
Pomagam
VIP
karton/gips na kino się nie nadaje. Czy wiecie, że budowa salki audio zaczyna się już w fazie budowy domu ? Trzeba odpowiednio ułożyć cegiełki, z przestrzenią pomiędzy dwoma murami :)
 

zbyszek82

New member
a co myślicie że będzie grało lepiej w stereo moja Yamaha rx-v771 + końcówka mocy Cambridge Audio 651W czy ten AV Arcam AVR380 ?

nie wiem co wybrać
 
Do góry