Aplikacje na Smart Hub nie działają

Tommy23

New member
Hejka,

Kupiłem dzisiaj telewizor Samsung. Wszystko działa cacy, ale aplikacje w Smart Hub mi w ogóle nie działają, tzn działa mi tylko przeglądarka. Internet śmiga jak burza. Internet mam podłączony na kablu. A jak chce uruchomić np. TVN Player, You Tube to się pojawią czarny obraz i nic.

Zmieniłem DNS wg. tej informacji Samsung UE..ES8000: Nie działa TVNplayer, vodTVP, IplaTV, Iplex – co zrobić? i pojawiły się tylko informacje z "sieci społecznościowych". Ale jak wchodzę i pojawia się YouTube i chce odtworzyć to znów czarny obraz.

Można to jakoś zrestartować? Może się coś zawiesiło.

Proszę o pomoc :)
 

zzabek

Member
Hejka,

Kupiłem dzisiaj telewizor Samsung. Wszystko działa cacy, ale aplikacje w Smart Hub mi w ogóle nie działają, tzn działa mi tylko przeglądarka. Internet śmiga jak burza. Internet mam podłączony na kablu. A jak chce uruchomić np. TVN Player, You Tube to się pojawią czarny obraz i nic.

Zmieniłem DNS wg. tej informacji Samsung UE..ES8000: Nie działa TVNplayer, vodTVP, IplaTV, Iplex – co zrobić? i pojawiły się tylko informacje z "sieci społecznościowych". Ale jak wchodzę i pojawia się YouTube i chce odtworzyć to znów czarny obraz.

Można to jakoś zrestartować? Może się coś zawiesiło.

Proszę o pomoc :)
Czy soft jest zaktualizowany do najnowszej wersji? [ mam ten TV od prawie 2 lat i wszystko śmiga]
 

tdx

New member
Bez reklam
Możesz jak nie to ściągnij soft na usb i zaktualizuj możesz też
Menu ekranowe > Pomoc techniczna > Diagnostyka > Resetuj
 

Tommy23

New member
Zrobiłem parę razy aktualizacje oprogramowania i teraz wszystko śmiga :)

Może nie jestem ekspertem, ale obraz z youtube w HD bez żadnej kalibracji cud malina :) ... nie wiem czy coś kalibrować.
 

tdx

New member
Bez reklam
na YT nie za wiele można poprawić bo nie wszystkie opcje są dostępne ale na zwykłym sygnale możesz spróbować :D
 

kinokino

New member
Zrobiłem parę razy aktualizacje oprogramowania i teraz wszystko śmiga :)

Może nie jestem ekspertem, ale obraz z youtube w HD bez żadnej kalibracji cud malina :) ... nie wiem czy coś kalibrować.

Zauważyłem że YT czesto zamiast 1080 puszcza sygnal w 720. Stabilna jakosc 1080 uzyskasz na aplikacji VEVO.
 

Tommy23

New member
Bomba :)

Zmieniając nieco temat...myślę teraz o jakimś serwerze sieciowym dla multimediów, aby bez problemu sobie odpalać filmyw HD. Nie wiecie jak takie telewizory współpracują np. z takim Synology DS214 Play? Nie ma problemów żadnych?
 
Do góry