Aparat PowerShot SX220 HS również jako kamera.

GracX

New member
Bez reklam
Witam jako iż kamera nie jest mi zupełnie potrzebna a chce zakupić aparat zależy mi aby robił również dobrej jak na aparat oczywiście jakości filmy a raczej filmiki chodzi mi o rejestracje takich momentów jaki przydarzył mi się ostatnio mianowicie pierwszy skok na bangi znajomi kręcili telefonami totalna tragedia.troszkę poszperałem i znalazłem tego canona powershot sx220.co o nim sądzicie może ktoś posiada?

ps.większe aparaty nie wchodzą w grę.

 

Seba_Fan

New member
Bez reklam
Sony TX100 dość ładne filmy kręci.
Sam się zastanawiam, ale ma ciemniejszy obiektyw od mojego innego kompaktu i się boje jak będzie wypadał w codziennym praniu, ale filmy kręci "świetne".
 

GracX

New member
Bez reklam
ile klatek na sekundę zapewnia płynny obraz? ten aparat ma bodajże 24kl/s zerknę na podane przez was modele dzięki.
 

GracX

New member
Bez reklam
sony tx100 lub canon między tymi dwoma pewnie padnie wybór.. sony mały zoom optyczny więcej mpixeli ale jakaś ta optyka mała w sonym mi się wydaje
 

GracX

New member
Bez reklam
z informacji które ja znalazłem canon przy nagrywaniu full HD ma 24klatki na sekundę a sony tx100 60kl/s jak jednak wygląda różnica dla ludzkiego oka jest zauważalna ? przy mniejszej ilości klatek moze wystąpić zaciąganie ruchowych obiektów zamazy itp??
 

bumbum

New member
Polecam sony hx1 lub lumix fz38, pięknie kręcą filmy, tego drugiego mam i filmy są lepsze od niejednej kamery do 1000 pln

Wysłano z HTC Desire z użyciem Tapatalk
 
Witam wszystkich, od kilkunastu miesięcy szukam aparatu kompaktowego który rejestrował by dobry dzwięk, czy z tych wszystkich wymienionych tutaj ktoś mógłby potwierdzić że któryś ma dobry dzwięk?
Chodzi mi przede wszystkim żeby nie zniekształcał dwięku przy dużym jego natężeniu (koncerty)
Sprawdziłem już kilka canonów , wszystkie to porażka, ktoś kiedyś powiedział że panasonic nagrywa niezły dzwięk sprawdziłem tz10 i tz20, słabiutko ale lepiej niż canon może ktoś z Was mógłby mi coś doradzić?
 

GracX

New member
Bez reklam
Witam wybór padł na canona dziś stałem się jego posiadaczem, właśnie w tym modelu nie słychać podczas nagrywania zoomowania(pracującego aparatu) aparat to aparat niby stereo rewelacji nie ma ale na pewno też nie ma powodu do narzekań.

Pozdrawiam
 
Do góry