Aparat kompaktowy do 700 zł

katka10

New member
Hej, koledzy. Pytanie z innej beczki, dla mnie fotografia to zupełna abstrakcja, dlatego planuje zakup przyzwoitego aparatu kompaktowego. Nie wykorzystał bym możliwości lustrzanki, tym bardziej że pułap cenowy nie wysoki.
Możecie polecić coś godnego uwagi.
 

eedviking

Banned
Dołożysz góra 300 i kupisz Olympusa E-PL 1. Wciagnie kompakty nosem, a jak się bedziesz chciał bawić, to ma wymienne obiektywy. :D;)
 
Ostatnia edycja:

vvv

Well-known member
Bez reklam
Ten Sony wydaje się być OK
Masz deko za małą kwotę bo za nieco więcej był by o wiele większy wybór ;)
 

quasimodek

Member
Bez reklam
Sam stoję przed podobnym wyborem i u mnie póki co miejsce na pudle zajmuje Canon SX600
Od wielu lat miałem styczność z aparatami Canona i zawsze na mnie wrażenie robiły fotki cykane nawet najtańszymi małpkami.

Aparat Canon PowerShot SX600 HS Wi-Fi Czarny W-wa (5612008656) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Widzę że jest już nowszy model SX610

Aparat CANON PowerShot SX610 HS Czarny, Aparaty kompaktowe - Media Markt

Zastanawiałem się też nad Samsungiem WB350F lub WB380F ale póki co jest to wybór drugim miejscu.

Aparat SAMSUNG WB350F Biały, Aparaty kompaktowe - Media Markt
Aparat SAMSUNG WB380F Biały, Aparaty kompaktowe - Media Markt

Ja również chętnie poznam zdanie na temat w.w. modeli bardziej obcykanych użytkowników :)
Co wybrać?
 

lobos

New member
Bez reklam
Całkiem nieźle się prezentuje ten Nikon L840.
Cena też niezła. Nie znam się na aparatach, ale też będę musiał pomyśleć coś o wymianie mojego 8-letniego na nowszy ;-)
Mam czas do przyszłych wakacji :)
 

vvv

Well-known member
Bez reklam
Całkiem nieźle się prezentuje ten Nikon L840.
Cena też niezła. Nie znam się na aparatach, ale też będę musiał pomyśleć coś o wymianie mojego 8-letniego na nowszy ;-)
Mam czas do przyszłych wakacji :)
Ciekawa ta Cena i aparat wydaje się być OK z Długim Zomem i jeszcze do konca
miesiąca oddają Kasę :)
 
Do góry