Anthem Integrated 225 czy Denon PMA-2020AE

sprezyn

New member
Witam ktory z tych wzmacniaczy sie sprawdzi lepiej do muzyki pop dance house do kolumn monitor audio silver 10 widzialem te wzmaki denon wykonanie super ale ta moc 2 x 80 na tak wielki wzmak to przesada antem 225 w to juz cos ciekawe jak w praktyce sie sprawdzaja mialem na test nad c 375 ale to nie dlamnie za ostry kupa halasu niepodobalo mi sie jak te wzmaki porownojac graja do nada pozdrawiam:)
 

syneq

New member
Ten wzmak napedzi prawie kazde kolumny te 80 W to bardzo wypasione 80W zeby kazdy wzmak deklarujacy taka moc mial tyle pary co ten denon to by bylo dobrze, bardziej bym sie obawial czy gora nie bedzie za ostra pozostaje tylko test najlepiej w domu.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Ten wzmak napedzi prawie kazde kolumny te 80 W to bardzo wypasione 80W zeby kazdy wzmak deklarujacy taka moc mial tyle pary co ten denon to by bylo dobrze, bardziej bym sie obawial czy gora nie bedzie za ostra pozostaje tylko test najlepiej w domu.
Potwierdzam sam testowałem na kolumnach bardzo wymagających Dali i świetnie sobie poradził prądowo i fajnie brzmiał. Maranzta 14 zjadł na śniadanie... Oba w tym samym dniu testowałem...
 

daroquaresma

Klub HDTV.com.pl
VIP
Ten Denon jest troszkę droższy od Anthema... możesz luknąć również na Arcam A39 , Exposure 3010 a forumowicz dyzio ma na testach (bodajże nawet zostanie u niego) Musical Fidelity M6i, więc możesz się zapytać go o wrażenia z odsłuchu.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Ten Denon jest troszkę droższy od Anthema... możesz luknąć również na Arcam A39 , Exposure 3010 a forumowicz dyzio ma na testach (bodajże nawet zostanie u niego) Musical Fidelity M6i, więc możesz się zapytać go o wrażenia z odsłuchu.

Dla mnie Denon fajniej brzmi od Arcama ale to moje zdanie..
 

Pawel_Sz85

Klub HDTV.com.pl
VIP
Ten Denon jest troszkę droższy od Anthema... możesz luknąć również na Arcam A39 , Exposure 3010 a forumowicz dyzio ma na testach (bodajże nawet zostanie u niego) Musical Fidelity M6i, więc możesz się zapytać go o wrażenia z odsłuchu.

Dyzio ma na testach jeśli się nie mylę Musical Fidelity M6 500i a jego cena już sporo wyższa chyba z 14k, ale to na pewno zacny klocek.
 

daroquaresma

Klub HDTV.com.pl
VIP
Paweł a to nie miałem pojęcia :)

Lolek nie twierdzę że Arcam będzie grał lepiej od Denona ale myślę że warto odsłuchać, słuchałem modelu o wiele niższego i z Monitor Audio fajnie się to zgrywało.

Tak sobie myślę że za taką sumę to jest już ogromny wybór świetnych klocków i warto odsłuchać parę wzmacniaczy a przecież nikt nic nie mówił jeszcze o lampowych a nad tym też można byłoby się zastanowić...
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Paweł a to nie miałem pojęcia :)

Lolek nie twierdzę że Arcam będzie grał lepiej od Denona ale myślę że warto odsłuchać, słuchałem modelu o wiele niższego i z Monitor Audio fajnie się to zgrywało.

Tak sobie myślę że za taką sumę to jest już ogromny wybór świetnych klocków i warto odsłuchać parę wzmacniaczy a przecież nikt nic nie mówił jeszcze o lampowych a nad tym też można byłoby się zastanowić...

Wiesz to wszystko kwestia gustu i to czego się oczekuje. ja akurat mam takie zdanie ale inny użytkownik może mieć inne.. Pozdro.
 
Do góry