antena pokojowa za granicą czy sprawdzi się?

GracX

New member
Bez reklam
tak jak w temacie, hotel w którym mieszkam posiada co prawda 2 anteny ale zasięg podbija maksymalnie do 30%(ustawiony POD pewne osoby) w przypadku polsatu który ja posiadam niektóre kanały nie rzadko się "gubią" nie można wyświetlić informacji o danym programie nie wspomnę już o HBO hd. zastanawiałem się czy takie małe anteny pokojowe
zdają egzamin tak aby sygnał był na przyzwoitym poziomie.

dziękuję za odpowiedzi

Pozdrawiam.
 

GracX

New member
Bez reklam
najbardziej podstawowe współlokatorka musi miec firmowy dekoder inaczej będzie stwarzać problemy że pociągnąłem kabel do swojego pokoju... kupiłem jakiś rozdzielacz w media markt ale za nić to nie działa pokazuje zerowy sygnał przy próbie rozbicia na 2 tv :(
 

GracX

New member
Bez reklam
"w standardzie" tzn.po dostaniu kluczy do apartamentu w każdym jest firmowy dekoder bez żadnej kary abonamentu itd ale łapie kilka podstawowych kanałów vive/puls/tele5 i temu podobne.czyli generalnie tyle co nic jednak współlokatorka stwierdziła że musi mieć te kanały i już dlatego muszę coś wymyślić bądź rozdzielić jakoś sygnał polsatu na 2 tv jeżeli to możliwe..
 

LUPO78

Banned
chyba jednak nie za bardzo-jeżeli wiesz z jakiej anteny jest ten sygnał i jak doprowadzony to na pewno było to bardziej jasne-jeżeli chcesz używać anteny pokojowej za granicą to odbierzesz tylko tv naziemną z danego kraju w którym jesteś jeszcze oczywiście jeżeli odbiornik będzie przystosowany do standardu odbioru w danym kraju (mowa o dvb-t) jeżeli taki sygnał jest,a brak analogu i jak ty chcesz ten sygnał polsatu rozdzielić na dwa tv - z jednego dekodera dwa tv mają mieć obraz?
 
Ostatnia edycja:

GracX

New member
Bez reklam
nie koniecznie z jednego dekodera gdyż ten który jest na standardzie ma wejscie na karte polsat na nim działa problem w tym że mam tylko jedne wejście antenowe w apartamencie, jak już wspomniałem kupiłem rozdzielacz 1in2out ale nie działa..
 
Do góry