antena+konwerter

jędrzejj 1957

Active member
Bez reklam
Witam
Śmiało możesz zamawiac ten zestaw ,antena 85 jest dobrym rozwiązaniem do sygnału który nadawany z H.Birda i Astry obejmuje Polskę.Konwerter to sprawdzona i dobra marka.
 

Prestige

New member
A ja osobiście polecam konwerter natomiast samej czaszy nie.

Akurat ta czasza Interstara ma problem z mocowaniem, które jest bardzo elastyczne (zbyt cienka blacha), przy większych wiatrach potrafi odgiąć się o kilka milimetrów w prawo albo lewo :( Niestety doswiadczyłem tego już u kilku moich klientów :( Co zaowocowało wymianą tych czasz...

No chyba że montujesz ją w miejscu osłoniętym od wiatru, bo na dach nie polecam :(
 

kb77

New member
Witam wszystkich i od razu przepraszam, że nie na temat piszę ale mam pytanie i nie bardzo się na ty znam - a raczej jestem w tych sprawach laikiem:( Czy można z jednego dekodera (Cyfra+,Cyfrowy Polsat lub tez "n", bo mam zamiar zakupic jedna z nich-jeszcze nie jestem zdecydowany) oglądać dwa różne kanały na dwóch różnych tv? Będę bardzo wdzięczny za wszystkie podpowiedzi i sugestie, bo wiem, że lepiej sie na tym znacie niż ja i dlatego piszę do Was z prośbą o pomoc. Dziękuję serdecznie i pozdrawiam.:)
 

ernizaw

New member
dzieki bardzo za odpowiedzi z tego co pisza na stronie to konwerter nie nadaje
sie do C+.. [a szkoda] to jaki byscie mi polecili kupic bo teraz ju nie mam pojecia..dzieki bardzo

pozdrawiam
 

AWGUST72

Klub HDTV.com.pl
VIP
kb77 napisał:
Witam wszystkich i od razu przepraszam, że nie na temat piszę ale mam pytanie i nie bardzo się na ty znam - a raczej jestem w tych sprawach laikiem:( Czy można z jednego dekodera (Cyfra+,Cyfrowy Polsat lub tez "n", bo mam zamiar zakupic jedna z nich-jeszcze nie jestem zdecydowany) oglądać dwa różne kanały na dwóch różnych tv? Będę bardzo wdzięczny za wszystkie podpowiedzi i sugestie, bo wiem, że lepiej sie na tym znacie niż ja i dlatego piszę do Was z prośbą o pomoc. Dziękuję serdecznie i pozdrawiam.:)
W N-ce napewno nie mozna tak zrobić.Miala być uruchomiona już dawno usługa multiroom ale narazie ogólnie mówiąc "kicha" i czeski film czyli nikt nic nie wie:(. Jedynym wyjściem jest zakup drugiego dekodera no i oczywiście uiszczenie drugiego abonamentu ale nie oto przeciez chodzi !

PS.Jak jest w CP i C+ nie wiem ale nie podejrzewam aby byli lepsi od N-ki akurat pod tym względem i oferowali takie mozliwości.


POZDRO !
 
Ostatnia edycja:

kslawin

New member
Ricardogo napisał:
Ten konwerter musi być obsługiwany przez DiSEqC więc nie działa przy tradycyjnych medisatach.
Philips HD nie lubi się z DiSEqC 2:neutral:
Niestety nie znalazłem monoblocka z DiSEqC w wersji nie wyższej niż 1.
Proponuję więc klasycznego zeza + przełącznik DiSEqC 1.0.
 
Do góry