Animal Planet HD , NG Wild HD w N-ce !!

jedrek_125

New member
I niech ktoś powie ,że sie nie staraja ! bez dodatkowych oplat dwa jakże istotne z punktu widzenia widza kanały HD .
Tak myślałem wcześniej glownie nad Animal Planet HD , a tu prosze ,,z grubej rury ,,:)
Teraz czekamy jeszcze na drugi krok , i prosimy o NG glówne w HD i praktycznie nic wiecej do szczęscia nie trzeba :)
Gratulacje dla N !!!
 

mat74

Well-known member
Bez reklam
ano staraja sie ! zamowilem nowy pakiet, dzieki czemu zyskam 2 kanaly filmowe w HD + nVod ,a placic bede mniej...!
w dodatku cos co mnie naprawde zaskoczylo ! ktos pomyslal o kinomanach (nie mylic z tv-manami ...:D) i umozliwij wybor oryginalnej sciezki dzwiekowej z dodanymi napisami !!! oczywiscie byloby lepiej gdyby bylo dd 5.1 .... no ,ale i tak jest niezle !
 

cukiernik

New member
jedrek_125 napisał:
I niech ktoś powie ,że sie nie staraja ! bez dodatkowych oplat dwa jakże istotne z punktu widzenia widza kanały HD .
Tak myślałem wcześniej glownie nad Animal Planet HD , a tu prosze ,,z grubej rury ,,:)
Teraz czekamy jeszcze na drugi krok , i prosimy o NG glówne w HD i praktycznie nic wiecej do szczęscia nie trzeba :)
Gratulacje dla N !!!

A kiedy wdrażają Animal Planet HD?
 

slaw2006

New member
Animal Planet startuje 9 września,
Swoją drogą nfilm+nfilm2+paczka hbo za 35zł-to chyba dobra cena, ciekawe jaka oferta bedzie w nfilm, czy bedzie można to porównać z hbo, canal+ czy tylko z filmboxem
 

jedrek_125

New member
Na pewno nie z filmboxem , juz poczatek pokazuje ,ze filmy z ,,innej pólki
zresztą za 2 kanały 9,9 zł to jest dobra cena i myślę , że poziom bedzie podobny jak na HBO , a może nawet wyższy biorąc pod uwagę fakt , że maja to być flagowe kanaly N-ki :)
 

Nana

New member
No drugiego kroku nie będzie NG w jakości HD ma tylko Cyfra + na wyłączność . Chyba aby stał się cud :banned:
 
Do góry