Ania Przybylska umarła :-((((((

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Ja w pierwszej chwili myślałem że to żart bo już raz był z Anią taki przypadek a jej niby śmierci, ale niestety tym razem to życie wygrało i jest to diabelnie nie sprawiedliwe 36 lat kobieta , troje dzieci... straszne rzeczy ...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

accu

New member
Bez reklam
Witam uprzejmie,

Jakie to życie bywa niesprawiedliwe . Odeszła od Nas ulubiona , piękna aktorka ,
która na zawsze pozostanie w mojej pamięci .

Aniu , spoczywaj w pokoju .

accu
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Wielka szkoda,bardzo ją lubiłem :(

znicz.gif
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Zacytuje Ani zdania:
"Teraz rozumiem, co to znaczy naprawdę cieszyć się każdą chwilą. Doceniam każdą minutę. (...) Przesterowałam swoją głowę na pozytywne myślenie. Żeby cieszyć się życiem. (...) Najbardziej chciałabym wyjść z tej sytuacji, w jakiej się teraz znajduję, i móc funkcjonować tak, jak funkcjonowałam do tej pory. Jeszcze trochę pożyć. Bardzo głęboko wierzę, że mi się to uda. (...) Niczym nie do zastąpienia jest czas spędzony z przyjaciółmi i rodziną przy dobrym obiedzie - mówiła kilka miesięcy temu w ostatnim wywiadzie, którego udzieliła "Vivie!".

Warto w takim momencie się zastanowić nad naszymi problemami i nad tym co w życiu jest najważniejsze.. i jacy powinniśmy być wobec innych ludzi..

Anna Przybylska na gali Viva! Najpiękniejsi: to było jej ostatnie wystąpienie - Teleshow - WP.PL
 
Ostatnia edycja:

karbeti

New member
Nikt z tym nic nie zrobi. Jeżeli ktoś urodził się bydlakiem to tak zostanie i już. Żerowanie na cudzej śmierci to prawdziwe skurwysyństwo.
 
Do góry