Android w Tv

piotrgryf

Klub HDTV.com.pl
VIP
Tak na szybko. Vod TVP działa na Hbb Tv, na starym sofcie był tylko dźwięk i Tv się zawieszał. Ogólnie Tv działa szybciej, zdecydowanie szybciej. Jak do tej pory ani razu się nie zawiesił ani nie przymulił. Nagrywanie na dysk dalej nie działa.

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
 

piotrgryf

Klub HDTV.com.pl
VIP
Tak, 5.1.1. A z tym nagrywaniem to jakiś prezent wigilijny. Sony dało trochę ciała. Chociaż na tym mi nie zależy.

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
 

mk1234

New member
Bez szklanej kuli to ja wiem,że sony się nie wyrobi- chyba ,że coś się zmieni w obecnej polityce sony ... może ktoś w temacie się wypowie- dlaczego tak duża firma jak sony ma problemy z dostosowaniem androida pod siebie ? Przecież nie ma 2 programistów ...

PS: czy u was tak mruga podwójnie ekran jak się włączy guide ?
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Może tak być, że nie wyrobią się ale zobacz też z drugiej strony dali HDR np do serii X gdzie jak wchodziły nowe modele z tego roku było powiedziane że ta seria nie będzie miała aktualizacji tej funkcji... a jednak dali... co nie oznacza, że to nagrywanie muszą zrobić... bo część ludzi korzysta z tego czasem.. ja np nie korzystam z tego mam dekoder ...
A co do Androida 5.1.1 to KOlega pisał że już jest po aktualizacji w modelu X ...tylko na razie trzeba ręcznie to zrobić jak ma się tv podpięty do netu.
 
Ostatnia edycja:

marekjw2523

New member
W sumie to jakiś użytkownik, mający ten tv i jakąś codzienną styczność z androidem mógłby przeprowadzić jakieś testy ;) stabilność gdy mamy wgrane kilkanaście aplikacji :).
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Tak na szybko. Vod TVP działa na Hbb Tv, na starym sofcie był tylko dźwięk i Tv się zawieszał. Ogólnie Tv działa szybciej, zdecydowanie szybciej. Jak do tej pory ani razu się nie zawiesił ani nie przymulił. Nagrywanie na dysk dalej nie działa.

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Jeszcze z jeden soft i będzie dobrze :) ale ważne że cos starają się polepszyć..
 

pomelek

New member
Witajcie

niedawno kupilem Sony 50W755C. Kiki doradzał mi wybór TV (m.in. Phillipsa), za co dziękuję, ostatecznie jednak dobra oferta cenowa (i ratalna, bo taki był mój model zakupu) zdecydowały, że wybrałem ten właśnie model. Generalnie jestem bardzo zadowolony, choć mam kilka zastrzeżeń. O tym może w innym poście i przy innym temacie, ale dziś piszę w sprawie Screen Mirroringu. Do tej pory wszystko działało bez problemu - z tabletów (zarówno iPad jak i Samsung) oraz telefonów (Samsung, Sony) Youtube śmigał super, kliknięcie na ikonkę w programie i po sprawie. Kilka dni temu wszystko to jednak zniknęło - nie wiem co się stało, może Youtube coś majstrował i wyłączył tę opcję, a może coś w TV? Ma lub miał ktoś z Was taki problem na Waszym android tv? Update softu zrobiłem wczoraj i problem nadal występuje. TV podłączony jest kablem do routera (do wifi nie chciał się przyłączyć, nie mam pojęcia dlaczego) i do tej pory taka konfiguracja się sprawdzała. Dajcie znać, jeśli możecie pomóc lub coś podpowiedzieć.

UPDATE
Właśnie zainstalowałem Google Cast Receiver - w razie jakby ktoś miał podobny do mojego problem, aktualizacja tej apki naprawia wszystko. Pozdr
 
Ostatnia edycja:

piotrgryf

Klub HDTV.com.pl
VIP
Możecie sprawdzić czy macie dostępny kodi player w sklepie play. Restartowałem tv i go nie ma.

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
 

amadeus222

New member
Jeżeli nie masz Kodi w sklepie Co dziwne to zainstaluj z pendrive i po problemie. Polecam Kodi na tym tv działa wyśmienicie.

Wysłane z mojego GT-I9305 przy użyciu Tapatalka
 
Do góry