Android 11 dla modeli z roku 2019-2020

adam80

Member
Czy ktoś już dostał taką aktualizację? W styczniu 2021 były informacje że aktualizacje będą w trzecim kwartale, mam zamiar kupić telewizor z 2020r. i czy się mylę czy tych aktualizacji nie ma do dziś?
 

adam80

Member
Kiki dzieki, ale ja póki co nie potrzebuję pomocy, bo dopiero mam zamiar kupić 43P615 do drugiego pokoju i chciałbym wiedzieć czy TCL już wysyła aktualizację do androida 11, a może wiadomo czy w ogóle ma zamiar. Biorąc pod uwagę obietnice z przed roku, to jest to istotne czy firmie można zaufać, wydając na jej produkty pieniążki.
 

ulan

Member
hmm mamy już 1 kwartał roku 2022 m 4 kwartał roku 2021 dawno już przeminął i niedługo tylko podręczniki do historii będą go pamiętać, a androida 11 dla tych modeli jak nie było tak nie ma i cisza ze strony tcl...
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Jest trochę inaczej...Android 11 jest ,ale nie zawsze dociera do starych modeli bo jego wydajność za mocno obciąża stary procesor i może on nie wydolić.
Robiliśmy takie próby i wychodziło to słabo, czekamy na kolejne update.
Napisz na PW - odstaniesz kontakt .
 

Wojtasban

New member
To gdzie leży problem żeby naprawić dostęp do Dolby atmos na Netflix i klatkowanie i zostać na tym androidzie 9, system działa w miarę ok o ile nie używa sie szybkiego startu, mógłby jesscze zmieniać szybciej kanały na CI+
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Gdzie leży problem , tego nie wiem.
Staramy się kierować Wasze słuszne uwagi do producenta. Robi to kolega do którego daję kontakt.
Ma bezpośredni kontakt.
 
Albo niech zrobią porządny stabilny soft na bazie andka 9, albo dobrze zoptymalizowanego androida 11. Mam 65P815 i nadal przez ponad rok czasu nie udało im się zrobić odpowiedniego i stabilnego softa. Nadal siedzę na sofcie z 2020roku
Śmiech na sali, takie wsparcie tylko u chińczyka
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Dla mnie to nie jest sensacja. Jeśli mam wszystko dobrze to nie robię kolejnych update ( mimo że są) i zawsze ja na tym dobrze wychodzę.
 
Różnica w wyświetlaniu obrazu między starszym i nowszym softem jest niestety zauważalna, więc problem z brakiem porządnej aktualizacji jest istotny
 

ulan

Member
mam produkt chińskiej firmy zidoo a konkretnie z9x, na początku jak go kupiłem było sporo problemów, wielu materiałów nie wyświetlał prawidłowo, miał problemy z Dolby vision, z dźwiękiem, z obsługą sieci, naprawdę wyglądało to tragicznie. No ale tu widać podejście firmy, mają świetne forum, można bezpośrednio z nimi pogadać, reagują na zgłaszane problemy, tłumaczą, ale przede wszystkim dopracowują swoje oprogramowanie oprogramowanie dla swoich urządzeń i widać z każdej wersji ogromne postępy, w każdym update jest dokładnie opisane punkt po punkcie co naprawili. Nie olewają klienta i nie skupiają się tylko na wciśnięciu klientom swojego sprzętu a potem niech się klient martwi, ze mu cos nie działa tak jak powinno. I Zidoo i TCL to firmy chińskie, a jak że inne podejście do swoich klientów, jedni szanują swoich klientów drudzy mają w dooopie. I to mnie najbardziej boli w podejściu firmy TCL do klientów, bo traktują mnie jak idiotę, który ma kupić i nic od nich nie wymagać, I co ważne zidoo nie spotkałem się z sytuacją że zidoo stara się oszukać mnie jako klienta (np od razu zaznaczyli ze na ich sprzęcie nie będzie chodzić netflix czy amazon, bo na to niema szans ze względu na rygorystyczne podejście do licencji tych firm (zidoo nie jest na android tv tylko czystym android ani netflix ani amazon nie wydadzą im z tego powodu certyfikatu), Nie obiecują gruszek na wierzbie, ale to co ma odtwarzać ma odtwarzać dobrze i ta z każdą wersja firmware jest. Niestety podejście korporacyjne TCL jest zupełnie inne i nigdy nikomu nie polecę kupować produktów tej firmy, bo oni uwielbiają brylować w mediach jakie to maja nieziemski sprzęt, organizować wycieczki dla dziennikarz, wciskać ludziom kit, a jak co do czego dochodzi to mają klienta gdzieś głęboko w d.... (pamiętam im jak mnie potraktowali jak próbowałem im zgłosić błąd w wyświetlaniu transmisji w 4k z ME w piłce nożnej w czerwcu, nic z tym nie zrobili, wiele osób im to zgłaszało nie zrobili nic aż do końca mistrzostw, zamiast mieć super obraz to była jakaś parodia, tego nie dało się oglądać, teraz maja już spokój bo nie ma tvp 4k i nie ma tego problemu, ale przyjemność oglądania w najwyższej jakości meczów mi zjebali na maksa....
 
Do góry