And the winner is ... Onkyo 805 ? czy w tej cenie ma konkurenta???

p0is0n

New member
prentek napisał:
Nie łaczyc stereo przez żadne optyczne i koaksjale tylko rca ,w kinie można pozwolic sobie na kompromis ,tutaj najlepszy będzie przyzwoity koaksjal.

Jakiego CD uzywasz jako zrodla? Rozumiem, ze ze swietnym DACem?
Owszem, slyszalem jak gra 875 z CD Primare za > 6k ale to jest z kolei bezsensowna konfiguracja jesli chodzi o wzmacniacz (do takiego zrodla az sie prosi lepszy).
 

BoDeX

New member
p0is0n napisał:
Jakiego CD uzywasz jako zrodla? Rozumiem, ze ze swietnym DACem?
Owszem, slyszalem jak gra 875 z CD Primare za > 6k ale to jest z kolei bezsensowna konfiguracja jesli chodzi o wzmacniacz (do takiego zrodla az sie prosi lepszy).


A może np użyć odtwarzacza jako transportu - DAC w Onkyo nie wypadł
przecież krowie spod ogona ...
Kup Blu-ray`a , wykorzystasz dekodery i nacieszysz oko przy odtwarzaniu
HD , jak i DVD .
 

prentek

New member
używam cd arcama cd 72 niestety odzielenie stereo od kina dla mnie nie jest mozliwe .Jednakże nawet na onkyo 875 słychać dużą różnicę przy wymianie kabli ,i naprawdę opłaciło się pokombinować i zainwestować .Jako żródło obrazu używam marantza dvd 7600 .
 

p0is0n

New member
BoDeX napisał:
A może np użyć odtwarzacza jako transportu - DAC w Onkyo nie wypadł
przecież krowie spod ogona ...
Kup Blu-ray`a , wykorzystasz dekodery i nacieszysz oko przy odtwarzaniu
HD , jak i DVD .

Otoz wlasnie do tego DACa pije :) Aczkolwiek w tym Arcamie sa chyba Wolfsony wiec podobno lepsze. Coz, mialem tylko powiedziec,ze jak dla mnie to dosc niecodzienne zestawienie: bardzo dobrego CDka z amplitunerem (bardzo dobrym, ale tylko amplitunerem).
Osobiscie uzywam dobrego DVD jako transportu i tez jestem zadowolony.
 

prentek

New member
w tym arcamie są burr brown 24 bit a dopiero w arcamie 73 w dacu pracują wolfsony , ale ja nie narzekam na dzwięk . Chociaż powoli zbieram się do wymiany cd na coś jeszcze ciekawszego :rolleyes:
 

BoDeX

New member
Azury chyba stoją na Wolfsonach, ale i zwykłe PCM można wymienić na Wolfsony (kosztują po 4 Euro / szt ) . Nie wiem co siedzi w ONKYO - może także tuning byłby możliwy i prosty .
 
Do góry