amplitunery yamaha-praktyczne porady

grzela8

New member
Witam! Dopiero co kupilem zestaw Yamaha rx-v773 +Monitor audio bx6 + MA bx-1 + MA bx-center Chcialbym aby w tym watku znalazly sie porady dla wszystkich ,ktorzy swoja przygode z hifi jak i KD dopiero zaczynaja. Jest pare pokrewnych watkow np. jak ustawic kolumny itp. ja chcialbym zawezyc temat do konfiguracji ampli, szczegolnie yamahy. Jest to naprawde mocno porozrzucane na forum. Mialem na mysli taka kondensacje. Jak weterani oceniaja pomysl utworzenia "skarbnicy wiedzy yamahy"? Inspiracje znalazlem w wontku o onkyo.Rowniez zakup yamahy wymusil zakonczenie wontku o poradach dotyczacych samego zakupu.
Mam nadzieje ze ja ,jak i Wszyscy posiadacze nowych yamah, beda mogli znalezc odpowiedzi na rozne techniczne bolączki..

Moze na poczatek, tak ogolnie. Z czym "swiezak" moze miec problemy?(pierwsza "przeszkoda").
Gdzie zaczynaja sie schody i na co nalezy zwrocic szczegolna uwage?
Wiem ze nikt nie chcialby tu widziec pytan np"czy sprzet ktory kupilem jest ok",bo jest to pytanie poniekad bez odpowiedzi(sam takie zadawalem w poprzednim temacie;) )
Chcialbym aby" audiokomputerowcy" wspomagali teoria w temacie dlan,airplay i wszystkim co nasze yamahy maja.
Jesli nowi nabywcy nie nie wykarza sie kreatywnoscia , temat sam sie zakonczy(nic na sile).
Pozdrawiam!
 

arekw99

New member
pierwszy problem - wrzucam na sieciowy dysk pliki flac (plyty cd) niestety yamaha odtwarza mi utwory w kolejnosci alfabetycznej, a nie kolejnosci na plycie. Macie pomysl jak to zmienic?
 
Do góry