Amplitunery przesyłąjące sygnał z HDMI na TV w trybie standby

Slawko1

New member
Bez reklam
Na pewno wszystkie nowe modele amplitunerów z roku 2010 tych firm: Yamaha, Denon, Onkyo,
jeśli chodzi o ten przedział cenowy.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

ronin

New member
Sprawdź jeszcze ile prądu pobierają w tym trybie, bo różnice są co najmniej szokujące, jeśli nie dyskwalifikujące pewne firmy.
 

atibor

New member
mam yamahe 465 oraz onkyo 578. Nie wiem ile prądu pobierają ale różnica jest taka że yamaha jest zupełnie zimna a onkyo dobrze ciepły.
 

darekguma

New member
Bez reklam
Yamaha 767 (dane z instrukcji) Standby Through właczony(wejście HDMI 1.gdy sygnały hdmi nie są podawane) 2.7W(typowo)
 

ronin

New member
Onkyo 606 pobiera 33W
Chyba dość optymistyczna wartość. Od razu zaznaczam, że nie mam ONKYO, choć poważnie nad nim się zastanawiałem, ale na AVF i na tym forum pisano o 55-70 wattach (choć akurat ja wybierałem pomiędzy 708 i 808 - ale to akurat mniej więcej pułap cenowy wyznaczony przez pytającego). Oprócz tego sorry ale przy 30W raczej nie byłby ciepły. Ale oczywiście mogę się mylić.
Yamaha jak wyżej napisano, tez pisał ktoś o własnych pomiarach na tym forum.

@Prokop: tu masz wątek o amplitunerach akurat w twoim przedziale cenowym, jest tez o standby through.
http://www.hdtv.com.pl/forum/amplitunery-av/58645-onkyo-808-1008-czy-yamaha-2067-1067-a.html
 
Ostatnia edycja:

jaco.37

Member
Bez reklam
Chyba dość optymistyczna wartość. Od razu zaznaczam, że nie mam ONKYO, choć poważnie nad nim się zastanawiałem, ale na AVF i na tym forum pisano o 55-70 wattach (choć akurat ja wybierałem pomiędzy 708 i 808 - ale to akurat mniej więcej pułap cenowy wyznaczony przez pytającego). Oprócz tego sorry ale przy 30W raczej nie byłby ciepły. Ale oczywiście mogę się mylić.
Yamaha jak wyżej napisano, tez pisał ktoś o własnych pomiarach na tym forum.

@Prokop: tu masz wątek o amplitunerach akurat w twoim przedziale cenowym, jest tez o standby through.
http://www.hdtv.com.pl/forum/amplitunery-av/58645-onkyo-808-1008-czy-yamaha-2067-1067-a.html



Ja nie zgaduję , mierzyłem watomierzem.
 
Do góry