Amplitunery Panasonica - czy dobre ?

pegaz

New member
Sporo moich znajomych ma sprzęt Panasonica .Zachwalaja i mowią ,że amplitunery Panasa grają extra. Chodzę po internecie i nigdzie nie ma żadnych opinii .Jak ktoś nie wymienia Onkyo, Denona, czy Marantza to zaraz się na niego rzucają. A mi zależy na Panasie - nie wiem czy to nie straszna "badziew" ?
U znajomych jak słucham jest extra .Proszę pomożcie. Czy zdecydowanie lepiej grają inne w podobnej cenie ?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Obecnie rożnice cenowe się wyrownały . Jakośc z kolei firm specjalistycznych poszła ostro do przodu.
Yahmaha, Onkyo , Denon czy Harman - mocno wzrosły w siłż
dając super jakośc i dobrą cenę.
Teraz kina domowe w dobrej cenie grają wspaniale.
Oczywiscie Panasonic ma swoje grupę odbiorców. Zbiera pochlebne opinie. Ale rozerzyj się dobrze.
pozdrawiam
 

braavoo

New member
Poczytaj sobie recenzje o nowym Panasonicu SA-XR 55

http://www.produkte.panasonic.de/pr...@1@16@73@@@@@@SA-XR55EG-K@Receiver@&prop=TEST


Niestety po niemiecku

Ja jestem zadowolony z tego wyboru. (bas OK, sopran OK, srodek - do przyjecia)
Odsluchiwalem rowniez yamahe 657 i 757 i denona AVR 1906, Pioneer VSX 915S.
Kolejnosc:
1.Yamaha,
2.Panasonic,
3.Denon
4.Pioneer

Minus dla Panasonica za zbyt mala ilosc wejsc/wyjsc cyfrowych i brak HDMI oraz brak autoregulacji.
Plus za stylistyke

Cena ok 1300-1350



Pozdrawiam

braavoo
 

janusz

New member
Bez reklam
Jaki wybrac telewizor LCD?

Jeżeli chcesz używać tylko do kina to może być, niestety do muzyki się nie nadaje. Lepiej wtedy kupić nawet niższej mocy ale firmy bardziej audiofilskiej. Polecam Yamahę, Denona i HK. Może to nie ideał, ale w klasie niskobudżetowej rewelacja. (nie sugeruj się deklarowaną mocą, najważniejszy jest transformator, to on odpowiada za prawdziwą dynamikę, a w Yamahah jest naprawdę solidny)
 

maszek

New member
Bez reklam
pegaz napisał:
Sporo moich znajomych ma sprzęt Panasonica .Zachwalaja i mowią ,że amplitunery Panasa grają extra. Chodzę po internecie i nigdzie nie ma żadnych opinii .Jak ktoś nie wymienia Onkyo, Denona, czy Marantza to zaraz się na niego rzucają. A mi zależy na Panasie - nie wiem czy to nie straszna "badziew" ?
U znajomych jak słucham jest extra .Proszę pomożcie. Czy zdecydowanie lepiej grają inne w podobnej cenie ?

Jeśli już tak bardzo chcesz Panasonica to polecam SA-XR70 (ma wejście i wyjście HDMI). Kolumny musisz niestety dobrać eksperymentalnie do pomieszczenia. Ja używam go z S97 i w trybie only audio jest rewela.
 
Do góry