Amplitunery HK AVR 161 i 171 opinie?

Mumia

New member
Witam.
Zastanawiam się nad tymi modelami, głównie do filmów co o nich sądzicie? Drugi problem polega na tym że nie wiem jakie głośniki dobrać do amplitunera. Głośniki 5.0 najlepiej wiszące (naścienne) cena 1500-2000, pomieszczenie 4x3.5 m. Może macie jakieś inne sugestie co do amplitunerów?
 

Wiesiek19

Active member
Bez reklam
Witam,

Jeśli myślisz o Harmanie i małych głośnikach to popatrz na HKTS35BQ lub HKTS65BQ. Ja mam te ostatnie ... są super. Co do ampli to na te wymiary pokoju AVR161 spokojnie wystarczy. AVR171 to niemal to samo ma tylko ciut większą moc i da się rozbudować do 7.1. Cała reszta jest bez zmian.
Tu na pewno jutro wpadnie Kolega blackninja. On doradzi ci najlepiej :D

Pozdr.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Wiesiek19

Active member
Bez reklam
Podejrzewam, że ciężko będzie znaleźć sensowne małe głośniki. Blackninja na pewno coś doradzi.
Zobacz jeszcze na HKTS9 lub 16.
Jeśli sprzęt ma być tylko do filmów i z małymi głośnikami to może zamiast klockowatego amplitunera warto pomyśleć na zestawem KD ?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Pawel_Sz85

Klub HDTV.com.pl
VIP
Jeśli głównie do filmów to kupuj z subem będzie więcej frajdy. Jeśli chcesz wiszące to możesz spokojnie brać HKTS35BQ z bezprzewodowym subem i do tego avr171. Jako alternatywę możesz zobaczyć WHARFEDALE DX1 HCP.
 

Mumia

New member
Tak przymierzam się do zakupu i pytam się fachowców, coby gafy nie strzelić.
JBL odpadają ze względu na boczne niskotonowce (będą raczej przysłonięte)
 
Ostatnia edycja:

Henry

Active member
Bez reklam
Jeśli boczne niskotonowe odpadają to zobacz to o czym Paweł pisze i dorzuć jeszcze Indina Line Nota 550 (tańsze od Tesi, ale bardzo dobrze grające, niektórzy mówią, że może nawet lepiej ;) )

Monitor Audio MR4, Melodika BL30, Indiana Line Tesi 540, Taga Harmony Platinum F-60, Boston Acoustics A 250.
 
Do góry