Amplitunerdo 2,5 tys. zł

Borden

New member
Witam,
Jak w tytule przymierzam się do zakupu nowego wzmacniacza w kwocie maks. 2,5 tys. zł.
Sprzęt byłby używany do filmów (Netflix, HBO GO i nc+), gier oraz muzyki w proporcjach (50%/30%/20%) i współpracowałby z:
LG C8
Xbox One X
nc+ 4K ultrabox

Głośniki to najprawdopodobniej będą DALI SPEKTOR 1 lub 2 (w zależności od tego ile środków przeznaczę na apli) oraz Dali SUB C-8 D, ale liczę też na Waszą pomoc w tym aspekcie.
Oczywiście decyzję podejmę po odsłuchu ale chciałbym nieco zawęzić pole poszukiwań.
Ważne jest dla mnie aby aplituner obsługiwał AirPlay i mam już kilka sprzętów które wstępnie mnie interesują:
Pioneer VSX-934 (ze względu na Dolby Atmos Height Virtualizer i DTS Virtual:X)
Onkyo TX-NR686 (ze względu na THX)
Denon AVR-X2500H (ze względu na HEOS)

Głośniki DALI osłuchiwałem w salonie Denon na AVR-X2500H. Zestaw zrobił na mnie dobre wrażenie, ale opinie o ampli tej firmy na forum są raczej mieszane stąd moje pytanie o sprzęt innej marki, który mógłby więcej wyciągnąć z tych głośników (te w tej konfiguracji przy muzyce grały trochę mało dynamicznie).
 

Stratoss

Member
Bez reklam
Denon AVR-X2600H - z polskim menu! Tegoroczny laureat E.I.S.A. 2019/2020!
Oficjalna cena 2995zł, ale pewnie da się coś stargować.
Miałem swego czasu w testowaniu Onkyo 905 i 906, ale reakcja pokrętła volume na podgłośnienie, to reakcja ślimaka...
 
Ostatnia edycja:

Borden

New member
W tym roku dla Denona EISA, tylko już aktualny model AVR-X2600. Jak coś to mamy też.

Tylko pytanie czy warto dołożyć? AVR-X2600 czy konruket w postaci Onkyo NR696 to ok 3 tys. zł, a te przeze mnie wymienione kosztują poniżej 2,5 tys.

Jednocześnie podłączam się do pytania wyżej, który w moim przypadku gdzie jednak głównie będą osłuchiwane filmy, Onkyo czy Denon?
 
Do góry