Amplituner

viper69

New member
Jestem na kupnie amplitunera najlepiej gdyby to był Pioneer za ok.800 zł.Posiadam kolumny marki Creative 5.1. Czy ktoś mógłby mi doradzić jaki kupić model?:)
 

Bambolo82

Banned
Po co Ci do głośników komputerowych amplituner albo wzmacniacz? Przecież one maja już wzmacniacz (pewnie w subwooferze jest).

Nie rozumiem. Wzmacniacz albo amplituner potrzebny jest do napędzenia kolumn głośnikowych, które są pasywne (nie mają wzmacniacza), a nie do piszczałko-głośników komputerowych marki Creative, Logitech, Tracer i innych.

Podłącz je do karty dźwiękowej albo do płyty głównej z wyjściem multichannel i będzie OK. Ustaw 5.1 w opcjach AC3filter na kompie i oglądaj filmy.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

viper69

New member
Potrzebuję Ampli Do Kina Domowego, A Jak Podłączyć Głośniki Do Kompa To Akurat Wiem!!prosiłam O Poradę Jaki Wybrać Amplituner, Jaka Polecacie Marke Itp.!!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

armi

New member
Bez reklam
viper69 - przepraszam Koleżankę - z automatu poleciałem 'kolegą' :) jeszcze raz sorki

ps
fajnie że Dziewczyny na forum czasem zawitają
 

xclone

Klub HDTV.com.pl
VIP
@viper: określ dokładnie, jakie głosniki masz. nawet creative ma kilka modeli..
amplitunery pioneera nie są jakoś specjalnie górnolotne, ale też nie mozna o nich mówić, że kompletnie do niczego się nie nadają.. jeśli stać cię na coś więcej niż 800 pln to lepiej to wydaj - najtańszy amplituner nie na wiele się zda.. przy okazji możesz napisać, jakie zadania ma ten amplituner spełniać.. tak zbudowana wypowiedź będzie kompletna i wystarczająca, żeby dać sensowną odpowiedź..
 
Do góry