amplituner, zestaw kolumn, subwoofer

korbennn

New member
Zgłaszam się ponownie z prośbą o poradę. Znajomy obiecywał, że poratuje sugestiami, ale od dawna cierpi na brak czasu.

Sprzęt połączony zostanie z plazmą Panasonica oraz BLU-rayem od LG, wprawdzie nie jestem audiofilem ani zadnym filem, ale wiem jedno: nagłośnienie jest na lata, nawet jak reszta ulegnie przeżyciu jak przeżytek...pozostaną głośniki

'głośniki drewniane bo tylko takie pozwolą uzyskać najlepszą jakość dźwięku' np:

Pure Acoustics Supernova 8 (orzechowy)

do tego trzeba dokupić 'soobwoofer aktywny', tylko który?


Stanęło na tym, że dobrym wyborem byłby:
Yamaha RX-V371 (czarny)
Co możecie rzec o tym wyborze, całość podlega rekonfiguracji, nie bd się upierał, no może poza tym że srebrny design zupełnie mnie nie przekonuje

Cel nadrzędny - filmy z odtwarzacza, czasem tv, czasem sport.

Kwota do wydania - oryginalnie miało być 2k, ale wszystko na to wskazuje, że sensowne minimum to 3k, prawda?

Doceniam każdy głos z forum i dzięki za Wasz czas,
 

PeteShadow

New member
Bez reklam
Zestaw co prawda mieści się w 3k i nawet mi się podoba, ale ja w nim nie widzę subwoofera, a w pierwszym poście coś o nim wspominałeś ;)
 

blackninja

ninja
Pomagam
VIP
blackninja, dzięki serdeczne że napisałeś znów prędzikiem, a czy mógłbyś jeszcze dodać jak dla laika - dlaczego 'lepiej'? jak 'lepiej'?

zasugerowano mi również:
Kino domowe Sony STR-DH730 + JAMO S606 - Ceneo.pl

lub
ampli ONKYO TX-NR609
kolumny Quadral Quintas 5000

Czekam [nie]cierpliwie na komentarze :)
Mocniejszy ampli i mieścimy się w budżecie. Co do wyższych modeli to jasne , że lepiej zagra ale wtedy rośnie cena.
 
Do góry