Amplituner z preout i 2x hdmi out

v1ck

New member
Hej.
Przyszła w końcu kolej na wymianę starego amplitunera :) druga połowa się zgodziła :twisted:

Amplituner do - 50% muzyka, 50% filmy.
Chciałbym podłączyć zewnętrzny wzmacniacz stereo więc potrzebuje wyjście pre-out.
Dodatkowo do podłączenia mam TV oraz projektor więc koniecznie 2 wyjścia HDMI ( koniec z przekładaniem kabli! )
Cena : ok. 2000 - 2200 zł
Czy jest coś, oprócz yamahy RX-V775 która spełnia powyższe kryteria?

Pozdrawiam.
 

v1ck

New member
denon wygląda fajnie ale cenowo wykracza grubo poza zakres - 3200zł na redcoon. Poza tym brakuje PRE-OUT.

Onkyo z kolei 2999zł ;(

W moim budżecie zostaje już chyba tylko Yamaha ?
 

krzysiek1980

Active member
Bez reklam
Patrzysz chyba na najwyższe możliwe ceny? Pogadaj z Blackninja w tej sprawie, bo masz pewność zakupu i gwarancji dystrybutora, a i same ceny są dużo niższe niż w innych sklepach. Napisz do Niego na PW, to Ci wyceni te amplitunery. Ja bym w żadnym "Redcoon" nie kupował takiego sprzętu.
 

Pawel_Sz85

Klub HDTV.com.pl
VIP
3200zł to chyba za Denona X2100, który zresztą nie ma pre-out na którym Ci zależało. Wolałbym X3000. Za 2,5k do kupienia bez targowania. Yamaha 775 też fajna. Najlepiej odsłuchaj.
 
Ostatnia edycja:

mobigy

New member
Ja mam ten sam dylemat (aczkolwiek nie zależy mi tak bardzo na pre-out) i na razie czekam na denona x2100 i nową yamahę 777 - ciekawe jaka będzie ich normalna cena. Oba powinny być już za miesiąc.
 

v1ck

New member
Ja mam ten sam dylemat (aczkolwiek nie zależy mi tak bardzo na pre-out) i na razie czekam na denona x2100 i nową yamahę 777 - ciekawe jaka będzie ich normalna cena. Oba powinny być już za miesiąc.

A czy Yamaha wprowadza coś w tym modelu nowego oprócz wbudowanego WiFi :)?
 

BurnerPL

New member
Ja mam ten sam dylemat (aczkolwiek nie zależy mi tak bardzo na pre-out) i na razie czekam na denona x2100 i nową yamahę 777 - ciekawe jaka będzie ich normalna cena. Oba powinny być już za miesiąc.

Podejrzewam, że X2100 będzie kosztował więcej niż aktualnie kosztuje X3000...
Nie lepiej więc kupić X3000 za ca. 2400zł i dokupić wifi?
 

mobigy

New member
Z tego co czytałem i się dowiadywałem to rekomendowana cena za x2100 ma być w okolicach 3100 zł. Zobaczymy jak to będzie w praktyce. tak czy inaczej warto chyba poczekać bo ceny na x3000 też pewnie przez ten czas spadną bo niedługo wejdzie też x3100.
 

krzysiek1980

Active member
Bez reklam
W życiu bym nie dał 3100zl za Denona serii 2xxx. Za podobną cenę mozna mieć Marantza 6008 czy ciut drożej Denona X4000. Z tymi nowościami to cenowo przeginają.
 

bluray

Banned
Powstaje pytanie:
Gdzie szukać wiedzy.

W mojej opinii tylko i wyłącznie wśród osób prowadzących salony sprzedażowe.

Tylko Oni mają możliwość porównywania elementów AV.
O ile są fanami AV a nie sprzedawcami.

Tam więc szukaj wartościowych opinii.
 

krzysiek1980

Active member
Bez reklam
Myslisz że chce się komuś porównywać co chwilę nowo wychodzące klocki?:) Podejrzewam, że tym co codziennie po 8 godzin pracują w tym biznesie to już się przejadło. Kiedyś rozmawiałem z kolesiem w pewnym salonie i sam powiedział że w domu jeszcze muzyki posłucha, ale w pracy to już mu się nie chce.
 
Do góry