Amplituner z AirPlay

porter_1983

New member
Witam

Panowie zastanawiam się nad wyborem amplitunera z funkcja AirPlay do pokoju 17m2, głośniki jakie będą podpięte to Jamo s506 bądź Jamo s606 oba warianty puki co bez suba. Pod amplituner chce podpiąć dekoder ntv, ps3, ew AppleTV do stremowania filmów z kompa chodź ps3 też ma taka możliwość ps3 media server. I tu pytanie bo jak by nie patrzeć AppleTV załatwia mi kwestie AirPlay, ale z 2 strony sama ta funkcja wbudowana w amplituner jest bardziej użyteczna.
Co byście wybrali Amplituner bez AirPlay np Yamaha RX-V671 ma ta zaletę że mimo braku AirPlay aplikacja na ios może stremować muzykę z ipoda iphona i ipada + striming filmów przez ps3 za pomocą ps3 media server. Czy może model V673 bądź coś z Denon , ... z AirPlay i nie bawić się w dodatkowe aplikacje tylko naciskam i gra ;-) poza filmami bo tu na razie pozostaje ps3 media serwer albo AppleTV.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Pisalem swojego czasu sporo juz o AirPlay, poszukaj a bedziesz mial odpowiedz - bylo takie pytanie takze kilka dni temu.
Marantz dla przykladu ma swietnie dzialajacy airplay, wystarczy kliknac dodatkowa ikonke chociazby na ipadzie i ampli sie zalacza wypuszczajac wskazany "tor audio", czy to dzwiek z YT, biblioteke utworow lub jedna z setek stacji radiowych - mam tu na mysli te zewnetrzne takie jak shoucast dla przykladu.
AppleTV ma natomiast jedna genialna zalete, mirroring z ipada, takze swietna sprawa.
 

porter_1983

New member
a jeszcze jedno YAMAHA RX-V673 rożni się od YAMAHA RX-V473 tylko ilością kanałów ? W gruncie rzeczy 7,1 i tak nie mam gdzie wsadzić 2 dodatkowych głośników.
 
Do góry