Amplituner Yamaha RX-V671 / Pioneer VSX-921 + kolumny JBL E80.

FFooXX5

Klub HDTV.com.pl
VIP
czester tam są takie zmiany, że kompletnie ich nie zauważasz ani w dźwięku ani obrazie, fakt wejść ma więcej, ale wątpię żeby się nawet wszystkie wykorzystało w 771, wygląd fakt ładniejszy ale tez zależy dla kogo ja wole mieć wszystko na panelu bez klapki bo u mnie klapka szybko może się urwać hehe no i różnica w cenie, dla tego wybrałem 771, ale jak ktoś ma kasę to brać bez wachania:) chociaż ja bym wolał zamiast 810 teraz poczekać za 773, fakt wygląd taki sam jak 771 ale już unowocześniany znacznie
 

czester35

Member
po części masz racje, ale jak zbierzesz wszystko do kupy: nowy design z tą prześladującą cię klapką ;) nową konstrukcję, procesor obrazu i więcej dziur na wtyczki to się nazbiera i kosztuje ile kosztuje. Tak jak mówiłem, każdy kupuje. to czego potrzebuje. A czekać na nowszy model można, pewnie, ale za rok wypuszczą jeszcze nowszy, za dwa jeszcze lepszy, wiec można czekać i czekać podnosząc poprzeczkę ;)
 

FFooXX5

Klub HDTV.com.pl
VIP
no niestety tak jest hehe i tak w kółko macieju, wychodzi nowy model to czekasz na koniec roku aż stanieje wtedy zaczynają wchodzić nowsze i znowu to poczekam chwile aż z tanieją hehe. Na początku miałem na oku 671 ale porównując ją z 771 to była ogromna różnica prawie pod każdym względem, następnie patrze jest 810 nic trzeba porównać, i nie wyczułem żadnych różnic pod względem obrazu i grania jedynie inny wygląd i trochę więcej wejść, budżet miałem ograniczony więc wolałem kupić 771 i dokotłować do kolumn hehe
 
Do góry