amplituner + wzmacniacz

marasik

New member
witam
mam pytanie kupuje sobie zestaw kef 5.1 do kina domowego i troche muzyki stereo i czy sam amplituner wystarczy a kupuje harmana bo mam okazje kupic wzmacniacz audiolab czy ampli+ wzmacniacz to nie przesada
 

asoz

New member
Nie lepiej końcówkę mocy jak już chcesz tak kombinować ? Z drugiej strony ten segment rynku jest dość hmm... ubogi.
 
Ostatnia edycja:

marasik

New member
witam ponownie
tak mi proponowali zeby wydobyc jak najlepszy dzwiek
czyli mam tylko kupic ampli
wiem ze harman ma malo segmentow ale blu ray kupie pioneera 320 lub 120 nie przeszkadza mi ze nie sa z jednej firmy
to znaczy ze mam kupic sam ampli
pozdrawiam
 

asoz

New member
A może REFERENCE ? No, albo co najmniej XQ ;) Tak poważnie, ile kasy chciałbyś przeznaczyć na dodatkowe "doładowanie" amplitunera ?
 

marasik

New member
audiolaba 8000a mam za 1200zl jest to sprzet uzywany
ale w idealnym stanie
i wiem ze jest naprawde dobry wzmacniacz
tylko sie tak zastanawiam po co jak mam ampli
pozdrawiam
 

Seba_Fan

New member
Bez reklam
koledzy sie pytali, jakie masz KEFy a Ty dalej swoje, kurcze na ilu jeszcze forach napiszesz, jak masz cos dobrego do kupienia to kup, zawsze mozesz sprzedac
 

Audioman

New member
Te audiolaby ludzie sprzedawali na allegro za jakies 899zl w opcji kup teraz .... do tego musisz pamietac ze to urzadzenie nie ma pilota :) co bywa wkurw.... :)

Mysle ze docelowo stereo jak najbardziej super pomysl ale chyba nie bardzo ten model i nie w tej cenie :)
 
Ostatnia edycja:

Audioman

New member
mat74 -- nie bardzo wiem kolego o co Tobie chodzi :D Pogoda na zewnatrz owszem nudna ostatnio i jakas ponura jednak o innej nudzie nie ma mowy :) Zreszta nie ma sensu zasmiecac forum jakimis pierdolami o nudzie :D
 

pejotpe

New member
Bez reklam
marasik napisał:
ostanie pytanie czy warto
bo musze podjac decyzje
czy sam ampli mi wystarczy

Dla mnie warto - dobre stereo miażdży każdy ampli o dwu (albo nawet i trzykrotnej) cenie integry. Ot tak.
Ale możesz się o tym przekonać tylko przy odsłuchach (najlepiej w pomieszczeniu maksymalnie zbliżonym do Twojego pokoju). Kupno na ślepo to w 90% pieniądze wyrzucone w błoto. Podobnie jak pytanie się na forum o gusta słuchaczy.
 
Do góry