amplituner wersja budżetowa - który wybrać

Rafal7

Banned
Nie znęcajcie się nad kolegą :p
Tez mam swoje zdanie na temat jego oferty i ampli, ale juz wystarczy że Wy działacie ;)
I tak rynek zweryfikuje i pokaże mu ile jest wart ten ampli
 

Daniels84

New member
Sprzedaje z zamiarem kupna rowniez yamahy ale cos z wyzszej polki co bedzie oferowac minimum 7.1

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
 

Daniels84

New member
Ogolnie ;) sprzet praktycznie nowka 9 gwarancja 3 lata skoro pol roku jest u mnie to ma 2.5 roku jeszcxe gwarancjii a sprzedaje bo dolozylem sufitowe.glosniki i mysle nad 7.1 kanalami a nawet 9.1

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
 

Henry

Active member
Bez reklam
Ale co to ma do rzeczy czy pół roku czy 2 m-ce?
Używka, to używka..
Jeśli ten model jest oficjalnie do kupienia za 1500 z kawałkiem, tzn. że poniżej 1,5 k dostaniesz, a za miesiąc/dwa poniżej 1400 zł i tak dalej...z każdym miesiącem coraz taniej, bo niedługo Yamaha nowy model wypuści.

Kapusta, nie chodzi o znęcanie ;)
sam kupujesz, sprzedajesz, wiesz po ile używki chodzą.
To nie te czasy, gdzie stare auto na giełdzie kosztowało sporo więcej niż nowe z Polmozbytu :D
 

Daniels84

New member
Przeciez.nikt.nie.zmusza.cie do kupna tego sprzetu ;) zawsze.mozesz.kupic sobie nowke za 1699 a jak uda xi sie to za 1500 :) o co ci chodzi ja oferuje za 1300 i kropka. Nie pasuje nie kupuj.

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
 

Rafal7

Banned
Jasne ze wiem co i jak, trochę się sprzedało.
Ale równie dobrze też rozumie ludzi a w tym kolege, który chce sprzedać ampli w dobrych pieniądzach dla niego.
Ale niestety tak nie jest jak kolega by chciał.
Jego ampli to budżetowka i w tych pieniądzach można kupić Onkyo 646 lub Denon X 3100 a gdzie są te dwa ampli a jego Yamaha.
 
Ostatnia edycja:

Henry

Active member
Bez reklam
Mi to rybka za ile sprzedasz, możesz nawet i za 100 tyś,
Ten sprzęt jako nowy nie jest wart więcej jak 1 tyś i tyle w temacie.

To nie jest giełda, ani dział sprzedam, a wątek założony przez osobę szukającą sprzętu w założonym budżecie.
Oferujesz coś w określonej cenie i każdy Ci pisze, że ten amplituner nie jest wart tych pieniędzy,
Wstaw swoja ofertę do odpowiedniego działu, to nikt Ci nie będzie komentował...tutaj można, a wręcz jest to wskazane ;)
 

Caparzo

New member
Bez reklam
Chcesz na raty to czemu nie weźmiesz tego co ci proponują a w ratach 0x50% masz małe raty i spłacasz szybciej
 

Kangur2

New member
Moim zdaniem jeżeli chcesz mieć kino domowe to wchodzi w grę:
1.Amplituner 5.1 - używany za 400 zł z HDMI.
2.Najtańszy model z DTS:X i Atmosem za 2100 zł TX-NR656 - natańszy i najlepszy.
W pełni się cieszysz najnowszymi materiałami filmowymi.
Kupowanie Amplitunera za 1 000 zł jest to wyrzucenie kasy w błoto.
 

rabit

Active member
Bez reklam
Według mnie, do Twoich kolumn i niedużego pomieszczenia, wybór Yamahy 381 będzie idealny (chodzi o cenę). Pewnie nawet nie usłyszysz różnicy pomiędzy dobrym Technicsem a słabszą Yamahą. Za to w kwestii podłączenia, sterowania (pass-through) i nowoczesności przeskoczysz starszy sprzęt. I na tym bym zbudował radość z posiadania. A jak kiedyś napłynie większa kasa, to nie będzie żal rozstać się z tanim ampli i kupić cały zestaw oparty na lepszych kolumnach. Takie jest moje zdanie.
 
Ostatnia edycja:

bikuss

New member
właśnie tym tokiem rozumowania chyba pójdę, moje kolumny nie są Hi-End'owe, nie zagraja genialnie nawet jak podłącze denona czy onkyo za 10k zł....
a nowe funkcje dadza jakis fun, dodatkowo od mojego prawie 20-letniego technicsa - i to nie z wysokiej półki tylko z mocno średniej, to teoretycznie każdy obecny nawet budżetowy ampli zagra lepiej.
dalej sie borykam z wyborem pomiędzy yamaha a pioneerem ale chyba zostanie yamaha - te same funkcje, tyle że pioneer jest w innej klasie i podobno się nie grzeje - ale ma słabszy zasilacz :/
 

bikuss

New member
tego jestem świadomy, ale zyskam - brak szumów przy kodekach bo technics przy swoim dolby szumi strasznie w kolumnach sourondowych, dodatkowo zyskam BT, wyjscia/wejscia hdmi ;) a kolumny i tak są na tyle słabe że i tak audiofilskiego dzwięku na nich nie uzyskam ;)
 

bikuss

New member
ddzięki a wiele odpowiedzi.
wybór pozostał pomiędzy pioneerem 531 a yamaha 381, poczytałem że np pioneer ma gorsza kalibrację z mikrofonu - odległości itp trzeba podobno podawać ręcznie?
Teraz w RTV Euro AGD i pioneer i yamaha sa w tej samej cenie (wczesniej ok 150zł różnicy) ale chyba jednak skończy się na ampli yamahy choc to najniższy model ampli od Yamahy a pioneer jest jednak 3 w kolejności od dołu od tego producenta.
 

bikuss

New member
pioneer lepiej zagra? :)
o tyh informacjach to w ogóle czytałem na jakiś USA stronach.

w sumie pioneer i bardziej mi si epodoba i jakoś zawsze podobało mi sie jego brzemienie ale yamaha podobno w KD jest mega - no i tutaj jest ten problem z wybotrem ;)
 
Do góry