Amplituner + Projektor 4K

Z tego co widziałem, kilka osób ma problem z obrazem/dźwiękiem

po podłączeniu do amplitunera obojętnie jakiej firmy ale głównie onkyo

do projektora 4K przy dłuższym kablu. Ludzie kombinują zmieniają wyjścia w ampli, ustawienia albo i kable.

Może znajdzie się ktoś taki albo i kilka osób kto nie ma problemu z takim podłączeniem.

Ani obraz ani dźwięk się nie przycina nie gubi i podzieli się swoją konfiguracją.
Pozdrawiam
Łukasz
 

Bipo

Active member
Bez reklam
U mnie brak jakichkolwiek problemów: JVC RS 540 + Denon AVR6200 + Hdmi Purelink FX i350 15m. Idzie wszystko do 4k w 60klatkach.
Problemy zaczynają się jak ludzie kupują tanie kable niby 4k. Kup dobrej klasy optyczny kabel światlowodowy i masz zero problemów. 15m to jest już duża odległość i tu trzeba sprawdzony kabel lub loteria z tańszym zadziała albo nie zadziała. Ten mój masz sprawdzony do 100m aby działał bez problemu.
 
Ostatnia edycja:
Ja przy moim zestawie Onkyo 656 + Optoma UHD 300x testowałem trzy kable. Fakt, nie były to kable za "miliony", choć przy jednym sprzedawca zapewniał mnie, że na bank będzie działał w 4K (10m długości). Dokupiłem nawet wzmacniacz sygnału i też dupa. I każdy raz działał, za chwile przestawał. Potem znów działał, ale np przy włączaniu netflixa był problem z kolorami. Mam wrażenie, że to Onkyo nie daje rady. Zastanawiam się nad sprzedaniem onkyo i kupnie Denona albo Marantza.
 

P-U-M-A

New member
Denon X4500 + Oled LgB65 + SONY VW-ES270 wszystko funkcjonuje bez problemu. Do projektora przewód hdmi światłowodowy.

W połączeniu z Onkyo RZ830 na tych samych przewodach ciągłe problemy.
 
Do góry