Amplituner pod Dali Ikon

Jawosz

Member
Moi drodzy potrzebuje pomocy w wyborze Amplitunera do budżetu 3-4 k.

Amplituner służyć będzie do obsługi zestawu 5.1 i warto aby posiadał wszystkie nowe "bajery" tj. AirPlay, Spotify, Tidal, obsługa przez aplikacje itd.
Nadrzędna jest jednak jakość brzmienia.
Warunkiem niezbędnym jest posiadanie wyjścia pre-out front z którego sygnał będzie wysyłany (w założeniu ) do Roksan Kandy II do którego podpięty będzie następnie gramofon.

Głośniki to zestaw 5.1 i tak jak wspomniałem w całości złożony z serii Dali Ikon MK2:
Fronty - Ikon 6 MK2
Centralny - Ikon Vocal 2 MK2
Satelity - Ikon 2 MK2
Subwoofer - Ikon Sub MK2.

Modele, które rozpatruje:
  • Marantz SR5011
  • Onkyo TX-RZ810
  • Onkyo RZ-820
  • Denon AVR-X3300W

Bardzo proszę o radę z ew. krótkim uzasadnieniem dlaczego akurat ten model.
Fajnie jak byście odnieśli się do kwestii użyteczności aplikacji moblinych, które słuzą do obsługi.

Pozdrawiam
 

Borixon

Active member
Bez reklam
Popatrz na Marantza i Denona. Takie połączenie występuje tu bardzo często i jest chwalone. Model dobierz pod siebie, poszukaj takiego , który spełnia Twoje wymagania i kup. Ja poszedłbym w stronę Marantza bo bardziej je lubię niż Denony. Onkyo ma świetne aplitunery ale czy do Ikonow to będzie dobre zestawienie?? Zapytaj kolegę Krzysztofradio, on na temat Dali i Marantz wie chyba wszystko. Ba on wszystko ma!!
 
Moi drodzy potrzebuje pomocy w wyborze Amplitunera do budżetu 3-4 k.

Amplituner służyć będzie do obsługi zestawu 5.1 i warto aby posiadał wszystkie nowe "bajery" tj. AirPlay, Spotify, Tidal, obsługa przez aplikacje itd.
Nadrzędna jest jednak jakość brzmienia.
Warunkiem niezbędnym jest posiadanie wyjścia pre-out front z którego sygnał będzie wysyłany (w założeniu ) do Roksan Kandy II do którego podpięty będzie następnie gramofon.

Głośniki to zestaw 5.1 i tak jak wspomniałem w całości złożony z serii Dali Ikon MK2:
Fronty - Ikon 6 MK2
Centralny - Ikon Vocal 2 MK2
Satelity - Ikon 2 MK2
Subwoofer - Ikon Sub MK2.

Modele, które rozpatruje:
  • Marantz SR5011
  • Onkyo TX-RZ810
  • Onkyo RZ-820
  • Denon AVR-X3300W

Bardzo proszę o radę z ew. krótkim uzasadnieniem dlaczego akurat ten model.
Fajnie jak byście odnieśli się do kwestii użyteczności aplikacji moblinych, które słuzą do obsługi.

Pozdrawiam
Co do aplikacji to korzystam z onkyo controllera. Raz działa płynnie raz nie. Częściej na nie. Doszedłem do takiej wprawy że szybciej idzie mi obsługa pilotem niż dedykowaną apką. Może to tylko moja przypadłość. Niech się wypowiedzą inni.

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
 

zochu91

Klub HDTV.com.pl
VIP
Jeśli zależy Ci na kinie, to zdecydowanie nie marantz, będą ciepłe kluchy Dla mnie Marantz+dali w kinie = 50% mniej emocji :p W kinie przecinakami są: Onkyo, Pioneer, Yamaha i Denon. Jeśli jednak bardziej zależy Ci na muzie - bierz Marantza
 
Do góry