Amplituner plus glosniki stereo do PC

ronnie86

New member
Witam.
Szukam używanego amplitunera plus głośników stereo do podłączenia pod komputer. Do słuchania muzyki, czasem jakis film. W przyszłości chce podłączyć do tego zestawu suba.
Kwota to powiedzmy 1200 - 1300. Tyle chciałem przeznaczyć na typowe glosniki do komputera. Niestety nic specjalnego nie idzie dostać. Mysle ze ampli + stereo będzie lepszym rozwiązaniem.
Bedzie to taki zapasowy zestaw audio w domu, ponieważ w salonie juz mam sprzęt do muzyki - stad taka kwota.
Pozdrawiam i dzięki za pomoc.
 

wysio

Member
Bez reklam
Po co Ci ampli do kompa, skoro chcesz słuchać stereo, a radio jest przecież w komputerze? Myślisz nad dużym klockiem, czy ma być to raczej coś typu mini? Ja bym raczej poszedł w zestaw typowo komputerowy 2+1, który potrafi naprawdę fajnie zagrać, albo jeśli już ,kupić jakąś używaną, markową, dobrą mini wieżę stereo z wyjściem na sub.
 

ronnie86

New member
Wydaje mi się ze uzywka w postaci 2.1 jako amplituner + stereo i później sub będzie lepiej gralo niz jakikolwiek zestaw komputerowy w tej cenie ? Miejsca mam dość zeby to wszystko pomieścić. Chyba ze się mylę?
Nie zależy mi na radio. Chodzi o stereo + sub. Na chwile obecna mam jakis zestawik z logitech ale gra mega slabo względem 2.1 i ampli.
 

ronnie86

New member
Dzieki za propozycję, będę szukał czegoś w dobrej cenie.
Jestem maniakiem słuchania muzyki w systemie 2.1 :)
Dodam jeszcze że docelowo chce do tego sprzętu podpiac gramofon z denona.
(Próbuję po trochu odwzorować audio które mam w salonie - u siebie w pokoju "komputerowym " ;)
 
Do góry