amplituner plus altusy na kino domowe?

tomsel

New member
witam, posiadam w domu obecnie amplituner yamaha rx-v361 oraz podpiete do niego dwie kolumny altus 140. jak wiadomo jest to amplituner 5.1 co za tym idzie chcialbym dokupic rozszerzyc go na zestaw 5.1. czy moge dokupic glosniki (jesli tak to jakie) do tych altusow by zrobic kino domowe? czy lepiej sprzedac altusy i kupic gotowe glosniki juz 5.1 do tego amplitunera. Prosze o porade jakby to najlepiej i normalnym kosztem rozwiaza czy nie da rady nie ta epoka?
 

tomsel

New member
witam ponownie panowie. minal prawie rok a ja wciaz przed tym samym dylematem. naczytalem sie naszego forum i mam jeszcze wiekszy zamet w glowie.
wiec zapytam wprost o porade mam yamahe RX-V361 (kupiona 3 lata temu) "grala" ona w altuasami 140. (brzmialo to cicho bez jajowo)
uzbieralem ok 1000zl i mam dylemat czy lepiej sprzedac te yamahe ( bo nie ma ona dobrych recenzji) i kupic caly zestaw 5.1
czy dokupic do niej zestaw kolumn i na moj maly pokoj ok 14m kw wystarczy. tylko tu problem jaki zestaw. jedni pisza ze koda 707v3 jest ok inni ze brac eltaxy a jeszcze inni ze jamo s 406. niestety w z.. bydgoszczy nie mam gdzie odluchac by sobie cos wybrac a w mm i innych sklepach rtv maja tylko prism 100 200 lub zestawy fergusona w tym przedziale cenowym

prosze o porade
 

C4rimucos

New member
Yamaszki z serii 3XX to najniższy model ze stajnii producenta, więc mocą nie grzeszą, dlatego ampli nie był w stanie dobrze wysterować Twoich Altusów. Podejrzewam, że jak byś podpiął kolejny 3 kolumienki, to ta moc, której i tak " nie ma " spadnie na tyle, że nie osiągniesz porządanego efektu.
 

tomsel

New member
S-V310V-QL warto?

panowanie
a moze
czy warto kupic zestaw do kina domowego pioniera S-V310V-QL


za 700zl z ampl + sub
ma ktos doswiadczenie z tym zestawem?
czy warto czy lpeiej kupic kode 707v3 nowa? w tej cenie?
 
Do góry