Amplituner pioneer vsx527 + jamo s718+jamo s622 +jamo sub 260+xonar u7

fred23

Member
te Jamo wcale tak źle nie grają , jak dostaną trochę mocy , to poczujesz i usłyszysz znaczącą różnicę
 

nejmix

New member
Dzieki, o taka odpowiedz mi chodzilo
Z tego co pamietam przy polaczeniu wzmaka pod pre out fronty beda z niego zasilane a reszta glosnikow z ampli?
A jak radzicie sobie z regulacja glosnosci ( pokretlo glosnosci na wzmaku) zeby fronty zgraly sie z reszta?
 

nejmix

New member
Widze, ze masz te same fronty co ja. Jaka masz ustawiona czestotliwosc odciecia dla nich w ampli? nie moge sie zdecydowac miedzy 50 a 80 hz.
 

gerus6

Active member
Bez reklam
Przy pre out nie musisz się martwić regulacją głośności, kalibracja wykona swoją robotę (regulacja głośności wzmacniacza wtedy nie działa) natomiast stereo słuchasz tylko ze wzmacniacza, poczytaj najlepiej o takim rozwiązaniu, gdzieś tutaj jest to opisane ;)
 

nejmix

New member
juz tak kiedys podlaczalem, tylko wtedy moglem na wzmaku regulowac glosnosc galka tylko dla frontow jak i galka w ampli dla calego zestawu
 

Rafal7

Banned
Przy pre out kręcisz tylko ampli przy filmach, sygnał wysyłany do wzmacniacz jest wzmacniany, wtedy fronty grają głośniej, wraz z tym reszta kolumn również dostaje więcej mocy i wszystko ładnie się podgłasza razem.
 

gerus6

Active member
Bez reklam
Oczywiście stereo słuchamy wtedy przy wyłączonym amplitunerze tzn wyłączamy pre out amp, z praktyki wiem, że nie wszyscy o tym wiedzą ;)
 

fred23

Member
zależy , dla niektórych ma grać , dla innych wyglądac, a dla jeszcze innych jedno i drugie , a kolejni mają to w doopie ...
 
Do góry