Amplituner nowszy czy..... lepszy? :)

krzysiek1980

Active member
Bez reklam
Tak jak ty to rozwiązałeś to nawet polecają na forach Foto. Zeby nie trzymać jednej kopii tylko zrobić ich kilka, na różnych nośnikach. W twoim przypadku to pewnie już muszą być tylko dyski, bo pojemność swoje robi:) Ja na razie mam trochę ponad 5GB przy 5mln/pix.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

KaDet

New member
Ja już mam tyle lat KD i do tej pory nie obejrzałem nic z dźwiękiem HD, więc pomimo że mam ampli z nowymi dekoderami po prostu nie używam ich. Czekam aż mi padnie stare DVD to wtedy dopiero kupię jakiś BD, no chyba że mnie coś kopnie na kupno:)

No Ja też częściej oglądam DVD niż Blu-Ray i wykorzystanie nowszych formatów dźwięku jest u mnie w zasadzie znikome ale skoro autor pytania o to spytał to nie wypada nie odpowiedzieć a ponadto jak zwykle uważam, że sprzęt powinno się kupować lekko "na wyrost" - tak aby w założeniu mógł posłużyć kilka lat.

A tak odbiegając od tematu, jakie BD na przyszłość byście polecili do ok. 500- 700zł. Nie musi mieć połączenia z internetem. Czytałem że dość dobre są Panasonic DMP-BDT221, LG BD660. Znalazłem też Panasonic DMP-BD75 trochę tańszy od modelu BDT 221, jest jakaś znacząca różnica? Głównie chodzi o bezproblemową pracę i czytanie formatów Audio, DVD - również tych nagrywanych, bo DiviX nie oglądam. Co byście polecili?

Widziałem w RTV EURO AGD Panasonic DMP-BDT310E na wyprzedaży (dostępny w wybranych sklepach) w cenie 690 zł. To nie najnowszy model ale za to jeden z wyższych i bardzo dobrze oceniony. Jedna z ciekawych cech to dwa wyjścia HDMI a to się może przydać. Nie jestem tylko pewien czy czyta VCD ale to nie dla każdego problem (o dziwo takie sprzęty od Panasonica właśnie nie lubią tych płyt:wink:). Pzdr
 

marek14

New member
Co powiecie o tym O!Play BDS-700 - mi się podoba, mam osobiście asus air i jest ok , a po zmianie tv z 3d to chyba go kupię.
 

krzysiek1980

Active member
Bez reklam
Wygląda ciekawie, szczególnie w opisach. Ciekawe jak spisuje się w praktyce, no i czy nie jest awaryjny?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

marek14

New member
Z moim szczęściem :). Ale tak poważnie to ma wszystko co powinien i ważne 2 wyjścia hdmi równoległe chyba że się mylę . Wtedy nie ma problemu z obrazem 3d jak ma się stary amplituner z dźwiękiem hd
 
Ostatnia edycja:
Do góry