Amplituner na ściane

mamba4

New member
Hej, poszukuje amplitunera zeby powiesic go na sciane. Zestaw glosnikow 5.1 + subwoofer juz mam. Nie mam miejsca aby postawic amplitunera wiec musze go zawiesic na sciane. Widzialem gdzies kiedys taki plaski do zawieszania na sciane lub mozliwie maly aby go podwiesic. Zalezy mi zeby mial hdmi, 5.1 dzwiek i koszt do 1tys. zl. Dzieki z gory za pomoc.
 
D

Deleted member 121090

Guest
Każdy powiesisz na ścianie. U mnie Onkyo905 jest tak właśnie podwieszony. Kwestia wykonania odpowiednich uchwytów-podpór.
 

przemko77

Well-known member
Bez reklam
Kiedyś JVC zrobiło taki sprzęt - był to plaski amplituner z wbudowanym odtwarzaczem DVD ,by płaski ponieważ miał szczelinowy system ładowania płyty i właśnie bardzo nadawał się do powieszenia ,nawet miał podświetlenie - bardzo fajnie to wyglądało na ścianie ,w komplecie był zastaw głośników
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Każdy powiesisz na ścianie. U mnie Onkyo905 jest tak właśnie podwieszony. Kwestia wykonania odpowiednich uchwytów-podpór.
Koledze chyba chodzi o plaski, pionowy, a nie o półkę pod ampli., robil lub robi to nadal Samsung, ale czy nazywać to amplitunerem? Wg mnie to chyba zwykly odtwarzacz z wbudownym wzmacniaczem, ale mogę się mylic.
 
Do góry