Amplituner max 14 cm wysokości poszukiwany...

kerimes

New member
Po zmianie mebli przez Żonę niestety mój stary sprzęt jest za wysoki i poszukuje jak w tytule amp. do wysokości 14cm max będzie on grał z dali concept do muzyki rock, pop 70 % kino 30 %, powierzchnia 20m jak narazie byłem na odsłuchu CA 540 v3 i niestety nie gra on zbyt dobrze z dali :( czy znacie inne "niskie" dobre amplitunery ??
Pozdrawiam
 

ArtS007

New member
Bez reklam
Po pierwsze, jaki był ten Twój stary sprzęt? Po drugie ograniczenie wysokości do 14 cm bardzo zawęża pole manewru. Moim zdaniem powieneś posłuchać Denona. Tylko, że najniższy Denon ma 17 cm wysokości.

ArtS :)
 

kerimes

New member
Yamaha rx-v630 którego się będe pozbywał z ciężkim sercem, gra jak na budżetówke fajnie..
Cóż jest lekki problem z tymi nieszczęsnymi 14 cm kto tak projektuje meble żeby w sumie nic się tam nie zmieściło,tak przy okazji ostrzegam przed bydgoską fabryką mebli może ładne ale total nie funkcjonalne... i wadliwe...
 

ArtS007

New member
Bez reklam
Rzecz w tym, że jeśli nawet uda Ci się znaleźć coś sensownego o wysokości 14 cm, to musisz pamiętać, że nad obudową powinna pozostać jeszcze pewna przestrzeń.

ArtS :)
 

kerimes

New member
A co wart jest Harman/Kardon DPR 2005 ?? W zestawieniu z conceptami orientuje się ktoś ?
Dokładnie mam 14,8 cm niestety 8 milimetrów bedzie wentylacji...dlatego też myślę o 14 :eek:k:
Co do panasonica nie słyszałem zbyt pochlebnych opini o ich amplitunerach, też myślałem o nich bo posiadam już dvd z hdd panasonica i był by kpl. ale wymagam aby jeszcze poza wyglądam też wiadomo grał ok.
 
Ostatnia edycja:

don111

Banned
kerimes napisał:
A co wart jest Harman/Kardon DPR 2005 ?? W zestawieniu z conceptami orientuje się ktoś ?
Dokładnie mam 14,8 cm niestety 8 milimetrów bedzie wentylacji...dlatego też myślę o 14 :eek:k:
Co do panasonica nie słyszałem zbyt pochlebnych opini o ich amplitunerach, też myślałem o nich bo posiadam już dvd z hdd panasonica i był by kpl. ale wymagam aby jeszcze poza wyglądam też wiadomo grał ok.
szkoda niepotrzebnie ryzykować uszkodzenie sprzętu, wystarczy że zechcesz nieco głośniej posłuchać...
chyba że jest przewiew z tyłu szafki (nie ma zabudowanej ścianki) chociaż 1 cm to i tak zbyt mało moim zdaniem, powinno być chociaż z 5cm wolnej przestrzeni

lepiej poszukaj innego rozwiązania ;)
 

kerimes

New member
No jakiś tam wybór zawsze jest ca 540 v3 ma 10 cm hk 2005 coś koło 11 cm a panasonic też max 12 cm ale tylko ca z tej grupy nie jest cyfrowy..
 

ArtS007

New member
Bez reklam
Rzeczywiście, CA ma tylko 10 cm wysokości. Tak dawno go miałem, że już nie pamiętam. Zdecydowanie jest to w takim razie sprzęt dla Ciebie. Gra naprawdę dobrze.

ArtS :)
 
Do góry