Amplituner+ Kolumny :) Poradźcie :)

gosiaczek33

New member
Witam chciałabym opini na temat dobrania amplitunera ( denon, onkyo, yamaha ) do pokoju 20m2 (mało zastawiony) i zestawu kolum - wszystko 2 500 - 3 000zł ;) Chodzi o dobry dźwięk do muzy, filmów i czasem gier ( mam x- boxa, dvd ) Może macie jakies sugestie i znalazłoby się coś w tej cenie ;) Pozdrawiam
 
I

irek6311

Guest
Gotowe zestawy ~ 3tyś zł :
Onkyo TX-NR509 + Quadral Quintas 5000
Onkyo TX-SR578 Quadral Quintas 5000
YAMAHA RX-V571 + WHARFEDALE VARDUS 300
DENON AVR-1912 + QUADRAL QUINTAS 5000
proponuję posłuchać przed zakupem jak to gra .
 

gosiaczek33

New member
Jutro idę posłuchać;) Dzięki za podpowiedź - teraz mam pytanko czy te zestawy masz w sprzedaży czy piszesz czysto teoretycznie? i jak można prosić namiar na sklep lub telefon do kontaktu ;)
 

dukerocky

New member
Witam.
A może coś takiego:
MARANTZ NR 1402 + JAMO S 606 HCS3
MARANTZ NR 1402 + WHARFEDALE DIAMOND HCP
W cenie powinieneś się zmieścić. Jeżeli chodzi o muzykę to "sorry" ale Onkyo może się schować, kino domowe również fajnie gra więc się zastanów;) Ja polecam.
 

gosiaczek33

New member
Jeśli chodzi o ceneo czy allegro to szukałam i rzeczywiście czasem można trafic coś w tej cenie. Ale może odezwie sie jakiś sprzedawca który ma akurat w/w zestawy w cenie do 3000 ;)
 

krzysiek1980

Active member
Bez reklam
Z amplitunerów do muzyki i filmów to Denon 1612, Harman Kardon 255 - dość dobre w stereo. Typowo do kina to super jest Onkyo np. 608, muzyki też posłuchasz ale powyższe ampli lepiej zagrają. Z kolumn to Jamo s606 (ładne kolumny dość dobrze grające ale wysokie i potrzebują wokół siebie trochę miejsca z uwagi na konstrukcję), Quadral Quintas 5000, Jamo s506. Tak jak kolega wyżej - pogadaj z Blackninja to da super cenę na zestaw.
 

gosiaczek33

New member
Dzięki za porady - trochę poczytałam postów byłam w sklepie popatrzeć ) :) I teraz zastanawiam sie poważnie nad HK AVR 255 i Denon 1911 do tego Jamo 606 HCR 3 W sumie oba zestawy są .... fajne i myślę że różnica tkwi w szczegółach których zapewne nie ogarnę ;) Więc może wypowiecie się na temat, ktoś przybliży mi różnice albo po prostu powie jak mu sie ten sprzęt sprawuje;)
 

ThePepe

New member
Bez reklam
Amplitunery wybrałaś fajne, sam mam hk avr 255 i nie narzekam ;]. Co do kolumn, 606 wyglądają na droższe niż są w rzeczywistości, do kina będą w porządku, co do muzyki... cóż, kwestia gustu. Najlepiej jakbyś posłuchała ich sama. Godnym polecenia zestawem będzie też quadral quintas 5000. Może nie wyglądają tak dobrze jak Jamo, ale grają bardzo dobrze jak na taką cenę. Więc wszystko zależy od Twoich preferencji słuchowych.
A o cenę pytaj Blackninja, dołączysz do naszego grona, jego zadowolonych klientów :)
Pozdrawiam
 
Do góry