Amplituner + kolumny 5.1 do 5000 zl

lezak13

New member
Witam

Zaczne od tego ze jestem kompletnym laikiem i nie znam sie na sprzencie AV, a forum zostało mi polecone przez przyjaciela, który za jego pomocą kupił bardzo dobry zestaw.

Mam 5 tysięcy złotych i w okolicach stycznia chciałbym kupić amplituner + głośniki 5.1 wraz z okablowaniem, a że jak już pisałem kompletnie nie znam sie na sprzęcie, więc proszę o pomoc w wyborze i znalezieniu dobrej jakości sprzętu w tym przedziale cenowym.

Dodam jeszcze że całość będzie podłączona pod PS3 oraz komputer i telewizor 32".

Z góry dziękuje za pomoc i pozdrawiam.
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
ma być tylko do kina czy również do muzyki ?
jeśli muzyka to jaki rodzaj ?
Jakie kolumny - stojące czy podstawkowe?
jaki kolor ?
 

lezak13

New member
kino i gry z dzwiękiem HD oraz muzyk. Muzyka większość odmian rocka ale i troche starego amerykańskiego rapu.

przednie kolumny stojące tylnie do podwieszenia
 

darekk75

New member
Nie chce zakladać nowego tematu wiec podepnę sie tutaj.
Od jakiegos czasu chce zakupić kino domowe tak w kwocie do ok 4.500. Na poczatek moze to byc ampli + 5.0 bo dvd mam. Docelowo myślę o subie i BD. Juz byłem zdecydowany na onkyo 607 + jamo 606 ale jak zobaczyłem te kolumny to odppadły ze wzgledu na swoje gabaryty. Po prostu sa za głębokie i za bardzo wyjezdżaja w pokoj. poza tym gość w MM powiedział że jak głownie do kina to poleca Denona 1910. No i znow jestem w punkcie wyjscia:( Sprzęt bedzie używany do filmow - 30%, Tv- 50, muzyki - 20% pop, rock. Pomieszczenie ok 18 mkw (5,2x3,6).
Po przeczytaniu wielu watkow na tym forum mysle o kolumnach Dali concept 6 lub Canton, a może cos innego doradzicie?? chce żeby to nieźle chodziło przy ogladaniu filmow no i przy muzie jak mnie czasami najdzie:D . Jeszcze takie pytanie. Czy jak podłącze ampli do Bravii przez HDMI to przy ogladaniu TV zawsze bede musiał korzystać z głosu w KD czy moge też wybrac glos tylko z TV bez odłączania zadnych kabli??
 

blackninja

ninja
Pomagam
VIP
Gość z MM rewelka :)
Głonie do kina to tak jak wybrałeś czyli TX-SR607 lub ewentualnie AVR255 od Harmana. Głośniki obejrzyj jak wyżej JBL E80+E20+E25C+E150P.
 

darekk75

New member
raczej wezme dali concept 5.0 + onkyo 607. Zastanawiam sie jeszcze nad niedrogim subem. Czy np. jamo 200 będzie odpowiedni do tego zestawu?? Wiem że wg blackninja lepszy byłby jbl es150 ale mnie na niego nie stac:(
a jamo 200 ma dobre opinie. Pomieszcze nie ok 18 m2. Głownie kino, tv i troche muzyki. Poradźcie prosze. Blackninja - te ceny które podajesz to sa z przesyłką??
 

mateo28

New member
Problem z zakupem kina domowego

Podpinam się pod ten wątek ponieważ widzę że mamy podobne problemy
Interesuje mnie od jakiegoś czasu zakup zestawu kina domowego 5.1 z dobrym odtwarzaczem dvd, amplitunerem, głośniki i chyba jakiś sub. Niestety nie znam się na tym sprzęcie io zwracam się z porośbą do was o jakieś ciekawe propozycje. Chciałbym się zmieścić w kwocie do 4,8 tys. Sprzęt ma być głównie wykorzystany do oglądania filmów(99%). Powieszchnia pokoju to 25m kw. Chciałbym również żeby dobrze współpracował z telewizorem LCD phillips niestety z jednym wejściem HDMI i dekoderem telewizji "n". Głośniki mogą być stojące.
Z góry dziękuje za pomoc
 
Do góry