Amplituner KD + Subwoofer

Makabra

New member
Witam. Skompletowalem sobie caly zestaw kina domowego i wszytsko dziala bardzo fajnie ale puki co subwoofer mam podiety do amplitunera zwyklym kablem chinch<>chinch ktory chyba dostalem razem z karta graficzna i jest on za krotki wiec musze kupic nowy. Jaki kabel powinienem zakupic bo do wyboboru sa zwykle kable RCA, kable niby do subfooferow i kable spdif... wszytskie maja te same wtyki i nie wiem czy jest jakas roznica miedzy nimi? :hmm:
Potrzebuje tez kupic kabel coaxialny do podlaczenia komputera z amplitunerem przez wyjscie spdif.
Znalalzlem na allegro taki kabel:
http://www.allegro.pl/item218919829_kabel_coaxial_3m_rca_rca_prolink_exclusive_079.htmll

Czy jesli kupie takie dwa kable to bedzie to poprawne?
Z gory dziekuje za pomoc! :)
 
Ostatnia edycja:

Makabra

New member
Dzieki wielkie za podpowiedz :)
Czyli reasumujac dla mnie nie ma znaczenia czy kabel prolinka ktory kupie bedzie uzywany jako coaxial do s/pdif czy jako kabel do suba :hmm:
 

blackninja

ninja
Pomagam
VIP
Ma znaczenie, bo to różne kable i maja inne pasmo przenoszenia.

Budowa interkonekta analogowego (analogowe sygnały audio w tym i sub)
af1e72dde18ad220cf09d477160c417a93903.jpg


Budowa przewódu koaksjalnego (cyfrowe i wideo, audio analogowe też)
coaxla.gif
 

Makabra

New member
No to klops bo juz zamowilem dwa prolinki z tamtej aukcji ;) jeden do podpiecia suba a drugi do podpiecia komputera.
Blackninja ale sam napisales ze "Budowa przewódu koaksjalnego (cyfrowe i wideo, audio analogowe też)" wiec wynika z tego ze moge tym kablem podpiac suba bo jak pisze na aukcji jest to kabel koaksjalny:) chyba ze czegos nie rozumiem...
 
Do góry