Amplituner - jaką firmę wybrać

zecomeia

New member
Witam wszystkich,
Chciał bym abyście poradzili mi jakiej firmy amplituner wybrać.Musi mieć HDMI, lubię szybką dynamiczną muzykę i nie tylko będzie służył do oglądania filmów.
Później rozejrzę się za kolumnami, gdyż od razu na wszystko mnie nie stać.
Amplituner może być używany i nie ukrywam że jakoś najbardziej jestem przekonany do yamahy.
Finansowo rarytasu nie będzie ale pomożecie i w tym przedziale cenowym coś znaleźć sensownego - 300-600zł

Obecnie mam JVC RX-5062 , spisuje się dobrze ale niestety potrzebuję wejście HDMI.


Domyślam się że będą odpowiedzi że w tym przedziale wszystko gra tak samo, ale może jakieś sugestie padną które okażą się pomocne :)
ps. czy dało by radę znaleźć taki z mikrofonem który się podłącza do strojenia amplitunera ? jeśli tak to bym prosił.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
A ja napisze ze onkyo , a nastepna osoba napisze ci ze denon a jeszcze kolejna ze arcam .... kolego trzeba wybrać się na odsłuch a nie pytac się ludzi bo to subiektywne zdanie każdego z nas co ci odpowie na takie pytanie ....
lolek
 

ROMAN38

New member
Bez reklam
A może ten , cena rewelacja za to co potrafi-http://cenowarka.pl/eu/onkyo-tx-nr818-7-2-amplituner-a-v-czarny-a756311.html
 

zecomeia

New member
Może tak w skrócie napiszę że oczekuję głównie dynamiki, hdmi . może udało by się wypatrzeć jakaś fajną używkę w tej granicy.
 

werf

Active member
Bez reklam
Za taką kasę masz same stare niskie modele które rzadko miały HDMI a jak miały to bywało że przenosiły tylko Video
Nie mówiąc o dynamice
Yamaha to dobry kierunek od strony dynamiki ale w tym budżecie nie osiągalna
 
Ostatnia edycja:
Do góry