amplituner i sub do Jamo

Savron

Well-known member
Bez reklam
Witam i poproszę o poradę. Pokój ma tylko 12m.kw. To znaczy żadnych kwiatków, żon, dzieci, światła słonecznego , pewny hardkor. :D. Kolumny dosyć pospolite i zwykłe: JAMO S506. w tej chwili bez suba. Wprawie skończyłem remont w moim "królestwie" i czas na zakup ampi i suba. Co by Wy mnie polecili? "Yamaha" "Sony" odpadają. Był by wniebowzięty jeżeli ampi nie posiadał ani 3D ani WI-FI , ani termostatu dla kawy ani konsoli dla zarządzania stacja kosmiczną. Wszystkie kodeki (HD-MA i td. ) mile widziany:D. Nu i który sub mi kupić. Nie oczekuje od tego zestawu cudów , bo wiem na co stać te kolumny. Mam jedno kino domowe , ale to dla wszystkich. W tym wypadku , to tylko dla mnie:p.
Z góry dziękuje za porady.
 

WiTT

New member
Bez reklam
Pokój ma tylko 12m.kw. To znaczy żadnych kwiatków, żon, dzieci, światła słonecznego , pewny hardkor. :D.
Ty na pewno chcesz tam tylko słuchać/oglądać?... :D Już tu chłopaki by Ci inaczej zaaranżowali pokój przy takich warunkach ;)

Był by wniebowzięty jeżeli ampi nie posiadał ani 3D ani WI-FI , ani termostatu dla kawy ani konsoli dla zarządzania stacja kosmiczną. Wszystkie kodeki (HD-MA i td. ) mile widziany:D.
No jak to co, NAD T748 :mrgreen:
 

Savron

Well-known member
Bez reklam
A jaki budżet na amplituner i suba?
:D. Napisze tak: budżet może być i wysoki. Ale... ja nie widzę w tym żadnego sensu. Jamo , to jest podstawowy zestaw namiastki "kina domowego" i nic więcej. Ja mam "kino domowe", tylko że dla "wszystkich":D. A ten jest tylko dla mnie:popcorn:. Na ten metraż (12m/k) bez sensu pchać się w zestaw do 10-15 000 zt. Tu nie chodzi o to co ja mogę kupić, tu chodzi o sensowny zakup. Bo nie możliwie w takim małym pokoju mieć "kino domowe". Żeby było Wam łatwej doradzić. Co kupić: DENON X500 albo DENON X1000? Pioneer VSX528 albo wyżej? Nie zależy mi na 3D, WI-FI , i taki tam pierdoły. Co do suba: od 500 do 1000 zt. Muzyki nie lubię i nie zależy mi na stereo. PS3+BD+Plazma(albo LCD)+PS4. :D. Dziękuje za poradę.
 

Pawel_Sz85

Klub HDTV.com.pl
VIP
Jeśli Denon to X1000. Ma autokalibrację i jest trochę mocniejszy od X500. A najlepiej X2000:) Co do suba to możesz do Jamo kupić Sub260. Ja ze względu na mały pokój szukałbym suba zamkniętego, łatwiej będzie zapanować nad basem. Np. Rel T5, Tannoy TS 801. Tylko te już droższe.
 
Do góry