Amplituner HK

Ben32

New member
Witam, chętnie kupię starszego HK 5.1, który będzie dobrze napędzał HKTS 11.
Jeżeli ktoś ma takowy do sprzedanie proszę o ofertę.

Pozdrawiam
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
ale musisz podać klasę cenową.
Bo możesz brać nawet AVR 460 - tylko nie wiem czy to Twoja oczekiwana klasa cenowa?
 

Ben32

New member
Jeżeli piszę o starszym modelu to klasa cenowa chyba nie jest tak istotna. To ma być przyzwoity amplituner, który dobrze napędzi HKTS11 i najlepiej z HK.
Obróbka video mnie nie interesuje.
 

Ben32

New member
Chyba zainteresowani tym co piszę upadli na głowe, pytając mnie o kwotę - ja pytam o urządzenie - model !
Kwota będzie należała do mnie jak się zdecyduję i znajdę dobrą ofertę.
No chyba, że jesteście z grupy - "uprzejmie donoszę, że ten pan chce kupić stare urządzenie za 10 tyś zł proszę to sprawdzić"
Zastanówcie się chwilę zanim coś napiszecie bo inaczej dajecie światu wyraz swojej ułomności.
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Kolego, mnie również irytujesz od kilku dni. Nikt znając kwotę którą chcesz przeznaczyc na dany sprzęt nie będzie cię chciał okraść, nikt nie odnajdzie po IP Twojego adresu (choc przecież to nie trudne). Przychodzisz na forum, pytasz, bo oczekujesz pomocy. W takim razie DAJ SOBIE POMÓC! Nie jestesmy tu po to aby Ci szkodzić. Poczytaj jak wyglądają inne posty w podobnym temacie; każdy kto pyta o pomoc w wyborze sprzętu musi zadeklarować kwote jaką chce przeznaczyć. Inaczej, można Ci wcisnać model z najniższej połki za 500 zł lub audiofilski za 50000 i oba będą sluzyc do sluchania dźwięków. Dalej nie kumasz? MOze inny przyklad. Chcesz kupic samochod do jeżdzenia. MOze to byc maluch za 500 zł lub Lamborghini za 5 mln. Oba będą jeżdzić, natomist w kwocie np. do 50 tys mozna cos zaproponować. Zobacz ile postów juz zostało napisanych a dalej nie znasz odpowiedzi na swoje pytanie. OK. nikt nie kaze kupować Ci na forum, mozesz szukac w internecie, choc pewnie drozej. Twoj wybór, ale nie męcz.
Pozdrawiam
 
Do góry