Amplituner + głośniki do 3000zł

lapizapi

New member
Witam
Poszukuje zestawu amplituner plus głośniki do 3000zl pokój 23m2
Zależy mi na tym żeby nie były za duże. Zestaw tylko do filmów i koncertow
DVD do muzyki to mam stereo
Z góry dziękuje
 

lapizapi

New member
A denon 1907 co o nim sądzisz bo onkyo to jakoś nie mam zaufania
Te jamo to 5.0 i są trochę za wielkie te 2 głośniki nie mam ich gdzie zmieścić
Dzięki
 
Ostatnia edycja:

AndrzejIgor

New member
Te jamo nie są wcale takie duże a i pokój masz niemały.Jeżeli ju koniecznie coś z mniejszch to może warto sie rozejrzec za jakimis monitorkami ?
Co do elektroniki to poczytaj troszeczkę fora to się zorientujesz, że denon z tej samej półki cenowej został z tyłu za onkyo.
 

ArtS007

New member
Bez reklam
Trudno nie mieć zaufania do Onkyo (choć sam mam Denona 2106). Z Onkyo 605 może się mierzyć dopiero Denon 2307/2308.

ArtS :)
 

AndrzejIgor

New member
Zdajesz sobie sprawę jak skomplikowane w gruncie rzeczy jest to pytanie ?
Elektronika jest w miarę jeszcze do porównania, ale z audio to już bardzo cięzko bez odsłuchu. Jednemu jedno bedzie bardziej pasowac drugiemu drugie.
 

ArtS007

New member
Bez reklam
Amplituner służy do odtwarzania dźwięku i na to powinno się przede wszystkim zwracać uwagę. Porównując Onkyo 605 do Denona 2307/2308, miałem na myśli odtwarzanie dźwięku.

ArtS :)
 

AndrzejIgor

New member
ArtS007 napisał:
Amplituner służy do odtwarzania dźwięku i na to powinno się przede wszystkim zwracać uwagę. Porównując Onkyo 605 do Denona 2307/2308, miałem na myśli odtwarzanie dźwięku.
Tak było.
Z całym szacunkiem ale aktualnie z tym się nie mogę zgodzić.
 

ArtS007

New member
Bez reklam
Andrzeju, wszystko zależy od tego, jakie kryteria oceny uzna się za istotne. Jednak przyznasz, że jeśli amplituner nie wyda z siebie głosu, to nie będzie z niego pożytku? Więc, jakkolwiek pozostałych aspektów nie sposób nie brać pod uwagę, to właśnie jakość brzmienia ma, moim skromnym zdaniem, znaczenie decydujące.

ArtS :)
 

AndrzejIgor

New member
No tak, na pewno decydujące. Przede wszytskim na to się zwraca uwagę lecz współczesne ampliki do KD to amplitunery AV- a sama nazwa o czymś już świadczy :)
 

lapizapi

New member
Ja podobnie jak arts będę amplituner wykorzystywał do przetwarzania dziwięku chyba zdecyduje sie na to onkyo, plus kolumny te jamo sa za wielkie nie mam ich gdzie zmieścic i niemaja suba jakie mniejszre polecacie
 
Do góry