Amplituner + głosniki do 2 tys.

mayhem2

New member
Czesc przymierzam sie do zakupu amplitunera i glosnikow.Chcialbym sie zmiescic w 2 tys.Pokoj 12m/kw,zestaw ma byc gł do filmow i sportu i jeszcze w kolorze czarnym.I tu moje pytanie czy cos takiego znajde?

Czy nikt mi nic nie poradzi?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

mayhem2

New member
Witam mam pytanie czy widzial ktos zestaw tych kolumn w kolorze czarnym Jamo S 416 HCS 3.wszedzie sa ale w kolorze wisni?
 

pawliszak

New member
mayhem2 napisał:
Jako, że masz 12 m/kw radzę ci odpuścić podłogówki, a wstawić kolumny w proporcjach większe monitory na przód i mniejsze monitory na tył (z radą tą zrobisz co zechasz OFC ;)). Jeśli chodzi o to jakie kolumny bym proponował konkretniej to.. Jamo S602 (ok. 400 zł za parę), Jamo S604 (ok. 700 zł za parę), lecz z centralem jest trochę problem, gdyż nie mogłem znaleźć centrala od pary, ale jakby co możesz wziąć Jamo E6CEN (ok.400 zł) i ponakładać maskownice i powinno być git. Jeśli ten central byłby zły do tych monitorków to mnie poprawcie :). No więc za kolumny wychodzi 1500 zł i 500 zł na resztę. No to jakbyś uzbierał trochę, ze 300 zł to można coś w miarę sensownego znaleźć, no chyba że ci Blackninja wyczaruje fajne cenki ;)

Mam nadzieję, że pomogłem,
pawliszak :)

PS. A może byś zastanowił się nad stereo?
 
Ostatnia edycja:

krych83

New member
Witam
Jeśli będziesz chciał podłogówki zastanów się nad zestawer Rubicona RP-26 (ładnie grają za tą cenę). Występuje w wielu kolorach, też w czarnym. Obecnie cena ok 1000zł (bez subwoofera).
Reszta na amplituner, może coś od Pioneera?

Pozdrawiam
krych83
 

Domenicus

New member
Tez sie dolaczam pod watek

Ja wlasnie jestem na kupnie TV LCD i czegos do grania (kina domowego) , glownie do grania n Xboxie i ogladania DVD.

TV kupuje Sharpa 32WD1E, a jesli chodzi kino to....i tu zaczyna sie problem. Kumpel odradzil plastiki w zestawie, ale z koleji nie mam kasy na tyle zeby 3-4tys wydac na kino.

Wymyślilismy, ze w 2000 zl moge sie zmiescic (samo audio):
- amp Onkyo 505 (mysle ze na przyszlosc starczy)
- glosniki Koda F51 (kiedys bym wymienial na lepsze)

Macie jakies alternatywy w 2000zl . Zalezy mi koniecznie na 5.1 surround ze wzgledu na dvd i w szczegolnosci Xboxa360.

Pozostaje problem,ze ciezko znalezc sklep w ktorym bylo by to wszystko plus telewizor (X'a juz mam). Niestety jedyna opcja sa dla mnie raty.

Z gory dzieki za odpowiedz
 

mayhem2

New member
Ja potrzebowałem zestawu w kolorze czarnym i znalazlem.Wlaśnie kupuje powoli po sklepach.A do 2tyś napewno cos znajdziesz zreszta wyzej juz byly podane wystarczy dokupic sub.
 
Do góry