AMPLITUNER + GŁOŚNIKI 5.1 5000 - 6000 zł

sledz11

New member
planuje kupić zestaw amplituner + głośniki 5.1 5000 - 6000 pomóżcie w wyborze mysle nad amplitunerem yamaha rx-v771 , rx - a810, i nad małymi głośnikami pokój 25 m2 jakieś 50/50 kino /muza muza ciężka HARDSTYLE :) jakieś opcje propozycje??? kolor czarny na bank. aha do tego kina chce używać PS3 .

LICZĘ NA POMOC DZIĘKI !!!!


tv na ścianie meble można trochę przestawić po lewej we wnęce jest okno
 

Attachments

  • pokoj.jpg
    pokoj.jpg
    24 KB · Wyś: 182
Ostatnio edytowane przez moderatora:

sledz11

New member
jakas propozycja z tym przemeblowaniem? :) tv zostaje w tym samym miejscu raczej duzych opcji nie ma :/ a co myslicie o zestawie yamaha rx-a771 + jbl Northridge Cine Pack 5.1 ? i czy nie lepszy jest ten rx-a810? małe kolumny czemu odpadaja? początkowo chciałem kupic harmana hkts 60 bo sa małe ale dostałem informacje ze to ''plastiki'' i jeszcze jedno moze jbl es ? albo jbl studio 1 kupic suba później do kupic ??? mnóstwo pytań i wielki mętlik:/
 

sledz11

New member
może to głupie pytanie ale cóż nie jestem znawcą i jestem zielony w tych kwestiach no ale zapytać można :) czy potrzebne mi sa w ampli 2 wyjścia hdmi i jak je można wykorzystać ? sorki za głupie pytanie

jeśli nie małe głosniki to jakie????? zależało mi na małych ale jak mają kiche grać to rezygnuje z nich i poszukam większych tylko jakich?

a jeszcze jedno raczej na ampli jestem zdecydowany na yamaha RX-V1067
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

maniekn274

New member
Bez reklam
a jeszcze jedno raczej na ampli jestem zdecydowany na yamaha RX-V1067
a czemu ten,słuchałeś go ,czy funkcjonalność ci pasuje,i czego ty oczekujesz od ampli,ma mieć dużo bajerów,ma mieć radio internetowe,i za ile go wylukałeś,i ile zostanie na głośniki 5.1-acha i to wszystko jeszcze trzeba połączyć,a kable też kosztują,a do 5 kolumn trochę metrów trzeba
 

sledz11

New member
bajery są ważne , radio inernetowe idt też a zdecydowany jestem na rx-v1067 bo wydaje mi sie najlepszy z tych miedzy ktorymi sie wachałem czyli rx-a810,rx-v771 czy hk 255, hk265 no chyba ze źle myśle to poprawcie i doradźcie w sumie chiałem ampli w granicach 2800 i głosniki gdzieś 3000 a za okablowanie ile mnie może wyjść??
 

maniekn274

New member
Bez reklam
3000 za 5.0-a jeszcze wufer,bo jak 3000 koła z wufem to ja nie wiem czy to dobry pomysł,ampli za 2800 a kolumny 5 szt za 3000:niewiem:zobacz onkyo 609-poniżej 2000 koła można kupić,jbl studio 180 5.0 poniżej 3000 koła,i troszkę dołożyć do odpowiedniego wufa i jest git,myślę że 6700 by stykło,ale zależy gdzie to kupisz,bo jak w londku jesteś a kupisz u nas to jeszcze przesyłka,a tanio nie jest,a kable to zależy ile metrów ci potrzeba,i do jakiej sumy za metr,policz średnio po 3 funie za matr
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

sledz11

New member
zastanawiam sie jeszcze czy właśnie nie kupic 5.0 za 3000 a suba dokupie gdzies za 2 lub 3 mieszki i chyba sprzęt w polsce bede brał bo tu w londnie nie które ceny są z kosmosu co mnie dziwi bo zazwyczaj wszystko w polsce jest drogie . a co do wysyłki to właśnie mnie to niepokoi bo czuje ze z 500 za wysylke za płace :(
 

maniekn274

New member
Bez reklam
o subie to na razie nie myśl,bo widzę że ty pojęcia nie masz,pojedz sobie na OXFORD,na tej głównej ulicy jest multum sklepów ,posłuchać można,i targować się też,znam z autopsji,albo daj namiar na priv tel swój,1grudnia będę to możemy pobiegać.
 

sledz11

New member
no nie mam pojecia za bardzo niestety musze przyznac a te sklepy to nie na tottenham court road sa czasem ? a jak ci sie bedzie chcialo pochodzic i doradzic cos to no problem i z przyjemnościa numer na priv ci wyśle

po za tym dlatego też jestem na tym forum żeby sie czegoś dowiedzieć żebym miał jakiś punkt zaczepienia przed pójściem do sklepu odsłuchaniu i zakupieniu sprzętu ale widzę jak na razie nie może mi nikt konkretnie podać kilka zestawów miedzy którymi mógłbym się zastanowić a jeśli już sam coś proponuję to okazuje się że kiepski wybór ale dlaczego to też nie wiem ...... co zrobić takie życie............

aha po za tym znalazłem rx-v1067 za 500 funtów a jest to niezła cenna?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry