Amplituner do zestawu Klipsch RP280 7.1.4

hajni

New member
Witam,
Posiadam obecnie zestaw kolumn Klipsch: 2*RP280f + RP450C + 4*RP-160M + 4*SLM-5400-C + Sub R-115SW.
Całość napędzana przez Onkyo RZ-3100.

Kupując nowy TV i posiadając obie konsole z HDMI 2.1 planuję wymienić avr na obsługujący wszystkie zalety hdmi 2.1 (VRR, ALLM, 4k120, itp.). Znam problemy zeszłorocznych Denonów. Z resztą w tym roku też mają tylko 1 port HDMI 2.1 - więc odpadają.
Zawsze byłem fanem Onkyo, obecny zestaw gra na moje ucho super, ale wiem też, że firma trochę podupada.

Czy to powyższego zestawu kolumn AVR Yamaha RX-A8A jest potencjalnie dobrym wyborem? Czy może jakiś inny amp będzie lepszą opcją?

Z góry dzięki za pomoc :)
 

rabit

Active member
Bez reklam
Powiem szczerze, że chciałbym zobaczyć tutaj sumę 500tys zł. I ciekawe co byś Kiki dobrał do tych kolumn w takiej kwocie?

Myślę hajni, że będzie ciężko przebić Twoje Onkyo w połączeniu z Klipschem.
 
Ostatnia edycja:

hajni

New member
Denon, Marantz i Yamaha miały wadliwe chipy HDMI 2.1, które nie obsługiwały 4h120 z konsoli Xbox Serwis X. W tym roku denon (za opłatą) proponuje zewnętrzna płytkę, a Yamaha za free wymienią moduł.

Onkyo nie posiada (przynajmniej na razie) w ofercie avr na 7.1.4, które ma HDMI 2.1.
Dodatkowo na innym forum ostrzegają, że firma podupada i muszę być problem z częściami.
 

DrWredman

Active member
Ja bym poczekał aż będzie na rynku coś nowego do testów. Nie pozbywaj się onkyo, zanim nie znajdziesz niczego lepszego.
 
Do góry