Amplituner do zestawu 5.1 Tonsil Maestro II

jodzik

New member
Dzień dobry jestem nowicjuszem dlatego proszę o poradę w sprawie doboru amplitunera używanego do zestawu 5.1 Tonsil Maestro II:
-pomieszczenie 30-35 m2,
-dobrze by było gdyby amplituner mógł korzystać z internetu, niekoniecznie wi-fi ale jakby w tej cenie się udało to byłoby super,
-koniecznie 7.1 lub 7.2,
-używany, bo w tej cenie nie ma co liczyć na nowy,
-to co najgorsze to górna granica 900-1000 zł, im mniej tym lepiej oczywiście.
Proszę o pomoc i z góry dziękuję.
 

krzysiek1980

Active member
Bez reklam
Zobacz może Onkyo 609. Ja polecam tez model 608, ale nie ma mozliwości podpięcia pod neta. To dość mocne i dobrze grające w kinie amplitunery. Fajna opcja to Denon 1911/1912 lub Yamaha 671 ( na OLX masz jeszcze na gwarancji). Podobnie tez ma tam koleś Denona 2113 na gwarancji. Może chłopaki coś jeszcze dopiszą:)
 

mors111

Active member
Bez reklam
kuzyn na Onkyo 609 z frontami Maestro II 180 , bardzo sobie chwali

z używką 609 , w tej cenie może być słabo , z nowych polecali jakiegoś Pioneera 528 , ma to co chcesz ale będzie słabszy od 609-tki
 

krzysiek1980

Active member
Bez reklam
Z uwagi na metraż, bym brał coś mocniejszego od tego Pionka. Onkyo 609 na allegro za niecałe 1300zł do kupienia z 12 miesięczną gwarancją.
 

jodzik

New member
A co z SONY: strdn840 lub dn1030? mają wszystko, a i cena może by i była do dozbierania - WI-FI!!!. CZY MOŻNA SŁUCHAĆ MUZYKI BEZPOŚREDNIO Z ROUTERA BEZ WŁĄCZONEGO MONITORA LUB TELEWIZORA, TAK ABY OBSŁUGIWAĆ STACJE TYLKO ZA POMOCĄ PILOTA I WYŚWIETLACZA AMPLITUNERA?

PRZEPRASZAM ZA PYTANIA ALE JESTEM NOWICJUSZEM W TEJ DZIEDZINIE
 

jaco.37

Member
Bez reklam
W onkyo 609 możesz robić wszystko praktycznie bez telewizora.Ma dwuwierszowy wyświetlacz ,wszystko ładnie i prosto.
Miałem Onkyo 609 i maestra 2 180.Nie ma na co narzekać w tej cenie.Dzwiek o niebo lepszy niż z Jamo 608.
 
Do góry