Amplituner do X360 - Pytanko

KonBoss

New member
Witam, mam pytanko0:

Czy za pomocą tego amplitunera: numer aukcji Allegro: 600148639
otrzymam dźwięk przestrzenny w konsoli Xbox 360 i wszystko będzie ok z głośnikami: numer aukcji Allegro: 599721463

Z niecierpliwością czekam na fachowców :cool:

Dziękuje Pozdrawiam
 

Shagohad

New member
Bez reklam
Czy ja dobrze zrozumialem ??, chcesz podlaczyc te glosniki pod ten ampli ????:hmm:
Ampli moglby byc, bo posiada zlacze optyczne, ale z tymi glosnikami ?? NO WAY pisane gigantyczna czcionka ...
 

mat74

Well-known member
Bez reklam
najlepszy jest w tym "zestawie glosnikowym" - <opatentowany system eq-dostarcza dynamicznych basow dla zamknietych przestrzeni>.......:eek:k:

edit- doczytalem do konca ta "specyfikacje"...... pal szesc ten "system eq"...
ale za "dzwiek 3d" dwie stowki to naprawde okazja.....:D:confused:
ciekawe tylko co te "d" oznacza.......;)
 
Ostatnia edycja:

pejotpe

New member
Bez reklam
Jaja sobie robicie, zamiast wytłumaczyć koledze, że raczej rzadko podłącza się kolumny aktywne (i tak tylko sub jest aktywny) pod ampli. Zresztą kolumny wyjątkowo podłej jakościzieł, przy których VK to arcydzieło sztuki audiofilskiej...
 

kkrzys79

New member
pyranie

witam wrzystkich serdeczie mam pytanie odnosnie subwoofera posiadam wzmacniacz sony str-dg820 i 7.1 i moc 770w czyli 110w na kazde wyjscie jak sie niemyle wlasnie niewiem bo niedawno kupilem i szukam do niego subwoofera sorki za pisownie niewiem czy mam kupic sa-w3800 200wat czy sa-wx900 tylko czy ten moj wzmacniacz da rade prosze o jakas rade zgory dziekoje wrzystkim
 

PopaY

New member
Bez reklam
To nie jest wzmacniacz lecz apmlituner AV, nie myl pojęć. No, chyba, że nie wiesz do końca co kupiłeś :p A te 770W to można między bajki wciśnąć :p Co do suba to określ może do jakich warunków miałby on być...
 

kkrzys79

New member
sorki

sorki to co bys mi polecil jaki subwoofer do tego str-dg820? posiadam glosniki 2 glosniki 180w jeden SS-F6000 i 2 SS-B1000 120w jeden i chce kupic subwoofer do tego
 
Ostatnia edycja:

kkrzys79

New member
chcialbym go w domu do kina domwego i do muzyki zeby wmiare glosno gralo jesli oto chodzi sorki jak niekumam troche jestem w tych sprawach troche zielony wiec chcialbym sie dowiedziec do jakiej mocy moge podlaczyc subw do tego co mam dzieki jesli mi pomorzesz
 

mataman

New member
Bez reklam
ojjjjj

W ampie masz tylko wyjście pre out (czyli sam sygnał) na subwoofer, to nie jest końcówka mocy jak w przypadku reszty głosników. Sub ma swój wzmacniacz z którego korzysta. Jaki masz pokój ?
 

kkrzys79

New member
pokoj mam 10 na 8 czy sony saw2500 lub sa-w3800 o mocy 200watt wystarczy bo slyczalem ze do kina jest ten sa-w3800 bardo dobry ale do muzyki nezbyt dobry wiec jki dzieki za odp chcialbm zeby to wmiare dobrze gralo wmiare glosmo
 
Ostatnia edycja:

PopaY

New member
Bez reklam
Mataman na 112m2 to chyba Jamo 200 będzie ciut za mały ;) :grin:

kkrzys79 napisz konkretnie! Jaki pokój (ale dokładnie, bo coś mi się nie wydaje by to było 112m2) i ile kasy chcesz wydać na suba. Gdzie miałby on stać i czy ma być przede wszystkim do muzyki czy kina.
 

KonBoss

New member
To może: Genius'y 5005 ? nadają się do tego typu amplitunera ?

Moc głośnika niskotonowego: 75W
Moc głośników satelitarnych: 15W :p

W sumie zastanawiałem się jeszcze nad Z-2300 THX 2.1. Ma może ktoś podpięte do konsolki przez chinch'e ? byłbym wdzięczny za opinie. Bo może jest to lepszy wybór niż Genius'y :roll: + amplituner ... dobre Stero lub średnie 3D ... albo samemu zbudować jakieś tylko jakie :cool:

Waiting for Help :confused:
 

Shagohad

New member
Bez reklam
Hehe, ale jaja :D. Wybaczcie koledzy - w pelni rozumiem, ze mozecie sie nie znac, i w zadnym wypadku nie mam zamirau was dyskryminowac, ale... kurde tu rzescie nawrzucali takie hasla: 3d, jakies geniusy i inne twory, ze nawet nie bardzo wiem, co odpisac :mrgreen: . Postaram sie jak moge :D:

Pokoj 114m2 ??. Kurna, jakas sala chyba :). Pierwsza mysl - Jamo sub550, albo cos w tym stylu (jak nie masz 1500zl, to glosno nie bedziesz mial w pokoju ;]. Mozesz uzyskac namiastke glosnosci kupujac np Jamo sub300 :))

KonBoss - Jak Ty chciales podlaczyc te glosniczki do Amplitunera ??:hmm: . O jakim amplitunerze mowa ??:hmm: . Czy ja cos przeoczylem ??:mrgreen: Te glosniczki maja wlasny wzmacniacz wbudowany w suba zapewne.

Standardowe pytania: Jakie pomieszczenie ??, ile kasy ??. Cos wtedy pomyslimy :)
 
Do góry