Amplituner do Ps4 pro

Oliviakrk

New member
Cześć

Polecicie mi jaki amplituner wybrać do Ps4 pro?

Myślałam o hk161s... niby ma hdmi 2.0 ale ma stronie producenta pisze ze obsługuje full HD. O 4k ani słowa.

Konsola ma hdmi 2.0. Amplituner też powinien mieć, prawda? Żeby w teorii była możliwość gry w 60 klatkach i aby korzystać z hdr.

Telewizor na razie mam stary ale będzie z hdmi 2.0 w wakacje.
 

arturjohnny

New member
Hdr w ampli sa w przypadku denona/yamahy od x2200/v679 - nad tym sie zastanawial, nie nizej z modelami i seriami. Dwa: poprzez brak informacji czy amplitunery dodaja imput lag u mnie konsola jest podpieta bezposrednio pod tv, a audio idzie z x'a do ampli optykiem. Filmow nie ogladam z konsoli, a tu pojawia sie problem, bo optyk przesle max stare dolby. Do gier styka, ale juz bezstratnych kodekow nie przesle.
 

Kludi

New member
hk161s. Mam dokładnie ten model. Obsługuje 4K, 60fps bez problemu, mam go podłączonego do PS4 PRO. Uważaj, bo hk161s nie obsługuje HDR, więc ja na Twoim miejscu wziąłbym ampli co przepuszcza HDR.
 

Kludi

New member
Tego nie wiem. Dopisze jeszcze, że Twój TV powinien mieć Passtrough, więc jeżeli zależy Ci na HDR to PS4PRO podpięte pod TV a ten po ARC przekazuje dźwięk do ampli - więc hk161s będzie git jeżeli nie będzie przeszkadzać Ci takie połączenie. Ja tak mam i jest ok - pisze to ponieważ jestem mega zadowolony z tego ampli i szczerze go polecam.
 

przemko77

Well-known member
Bez reklam
Może lepiej Denona X2300 zastąpić Harmanem .Nie chodzi o to aby amplituner i głośniki były z jednej firmy ,ale tonalnie może to lepiej pasować
 
Do góry