Amplituner do Monitor Audio RX6

t61

New member
Witam,
Jakim waszym zdaniem będzie najbardziej odpowiedni amplituner do kolumn MA RX6 (zestaw 5.0) w cenie do 5000 zł. Mile widziane hdmi 1.4 z 3D, skalowaniem do 1080p i możliwość słuchania w stereo z opcją pure audio ?!

Audio 60%, film 40%.

Z góry dziękuję za rady, pozdrawiam
T61
 

t61

New member
Pokój 15m2, muzyka: pop, chillout, instrumentalna, klasyczna
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

damian820927

New member
Bez reklam
Jesli 60% audio popatrz jeszcze na cambridge audio 650R 3D po aktualizacj wersja 1.9 zapewnia np. transmisję sygnału 3D przez HDMI. Według mnie to jeden z najlepiej grających amplitunerów w stereo i cena przystępna można go wyrwać za 3999zł na allegro
 

t61

New member
A możecie mi jeszcze polecić odtwarzacz CD do 1000 zł?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

t61

New member
Prócz czytnika CD potrzebuję jeszcze kabli na front i center do 2000 zł - myślę tu nad Chord Odyssey 2 lub nad Chord Odyssey 4 Bi-Wire, ale nie wiem czy warto do tego zestawu?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

damian820927

New member
Bez reklam
Myślę, że na fonty i centralny wystarczy Odyssey 2, Odyssey 4 to już duży koszt. Będzie zadowolony przy odsłuchu stereo to świetny kabel ja przeszedłem z CHORD SilverScreen różnica słyszalna.

t61 najlepiej przed zakupem ustawić się na odsłuch HK i CA kable Chorda mają w większości dobrych salonów i odsłuchać zestawy z RX. Masz zaproponowane dwa dobre zastawy ale bez odsłuchu nie wydałbym tyle kasy...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

t61

New member
Tak oczywiście odsłuch to podstawa i tak zamierzam zrobić. Poszukam jeszcze dobrego salonu w Wawie i kupuję w następny tygodniu. Tutaj dziękuję za pomoc i rady.

Zastanawiam się jeszcze nad odtwarzaczem CD do 1500 zł. Czy macie jakieś sugestie co do sprzętu?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

blackninja

ninja
Pomagam
VIP
Przepraszam za nieuwagę :) , do takiego pomieszczenia RX6 jak najbardziej. Z tym Harmanem to poważnie może się spasować od lepiej grającego CA650R, bo RX to jasna seria i dobrze się uzupełni z HK. AVR460/660
 

t61

New member
Panowie,
Jaki polecacie kabel do podłaczenia amp do cd do kowty 800 zł.

Ps. Wybór padł na zestaw HK 460 i HD 990 :)

Dziękuję za pomoc :mrgreen:
 
Do góry