Amplituner do kina domowego oraz muzyki - cena max 3000zł

Henry

Active member
Bez reklam
Dobrze jakbyś wybrał amplituner klasy co najmniej 661, jak pasowała ci Yamaha, to 775 jest najwyższym modelem w twoim zestawieniu i chyba jedynym wartym rozważenia.
Zamiast X2000 lepiej kupić X3000, który jest obecnie niewiele droższy od Yamahy 775, ewentualnie Marantz SR5008.
black pisał komuś ostatnio, że CA351R ma bardzo dobrej cenie...

ps.
@Paweł, trzeba przestać polecać sprzęt Denon/Marantz, bo też trafi na cenzurowane :D
 
Ostatnia edycja:

dfdarek

New member
słuchałem B&W z onkyo 608 i super grało, a do Yamahy mam żal że szybko padła, fajnie zagrał pionier i ostatnio jest w dobrej cenie 2399m Onkyo TX-NR717 co proponujecie
 

Henry

Active member
Bez reklam
W tej kwocie będziesz miał i X3000 i SR5008, nie wiem ile dokładnie kosztuje CA, ale najlepiej odsłuchać i wybrać samemu, porównaj je gdzieś z tymi, które do tej pory odsłuchiwałeś..
Wszystkie te 3 modele b. dobrze spisują się w stereo,
 

Pawel_Sz85

Klub HDTV.com.pl
VIP
ps.
@Paweł, trzeba przestać polecać sprzęt Denon/Marantz, bo też trafi na cenzurowane :D

hehe coś w tym jest:) Ale myślę, że D&M jest bezpieczne:)

dfdarek plusem Onkyo 717 jest pre out. Jeśli słyszałeś swoje kolumny z Onkyo i Ci pasowało to czemu nie. Tylko przed zakupem posłuchaj jeszcze innym amplitunerów dla porównania.
 

dfdarek

New member
w Audioklanie to z tymi kolumnami Yamacha lub SR5008, ale w stereo moim zdaniem najlepiej spisuje się onkyo, a jak wygląda niezawodność tych modeli, bo Yamaha padła po 6 latach średniego grania
 

Baltazar Gąbka

New member
Bez reklam
To wróżenie z fusów :) producent może zwód zrobić wraz z nowym modelem lub ba nawet podczas produkcji danego modelu. Tak jak w tv, na początku mamy inne matryce, a na końcu inne :)
 

jaco.37

Member
Bez reklam
Witam,
kupiłem Onkyo 609 ale wokal wyszedł bardzo płaski i słaby mam dalej problem, który AV

Miałem ten amplituner.W pure audio muzyki nie da się na tym słuchać.Żeby to brzmiało najlepiej:
1.Zrób kalibrację.
2.Wybierz STEREO
3.Wyłącz Audyssey
4.Włącz tylko Dynamic EQ
5.Bas zero,treble zero.
Oczywiście kolumny ustawione na pełne pasmo,i bez suba.
 

jaco.37

Member
Bez reklam
Są to kompletnie odmienne amplitunery,wymagające innych ustawień,niby wszystko to samo,ale słucha się inaczej.Sr6008 jest oczywiście bez dwóch zdań lepszym amplitunerem niż to Onkyo no ale jest przecież droższy.Konfiguracja ustawień która się sprawdzała w Onkyo to na Marantzu już nie.Oj różnic jest na prawdę wiele,nie chcę tutaj zaśmiecać wątku.Na dodatek zakupiłem sobie jeszcze PM7003 i tak sobie porównuję z Nadem 355.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry