Amplituner do JBL L880

Poliko

New member
Witam


Zastanawiam się nad zakupem amplitunera do kolumn JBL Studio L 880. Zastanawiałem się nad
Pioneer VSX-AX4ASi
Yamaha RX-V2700
Harman Kardon AVR 645
Narazie będą tylko 2 przednie ale z czasem planuję rozbudowę do 5.1 albo 6.1 :)
Pomieszczenie około 30 -35 m^2 muzyka głownie rock metal i kino domowe :)
Dzękuję zgóry za opinie i wasze sugestie.
Pozdrawiam

Zapomniałem o jeszcze jednym faworycie :)
DENON AVR-4306
Pozdrawiam
 

mobor

Banned
Ja bym sie skupił na Heńku i Danonku
Ale uwaga ! KONIECZNIE pod rozwagę musisz wziąść ekwiwalentny model ONKYO z nowej serii !!
 
ja mam podobny dylemat.
Slyszalem ostatnio L890 i... zakochalem sie ;-)
Amli mam Denon 2807 i w sklepach mowia ze spooookojnie uciagnie
a na forum (polskim) ze za slaaaaby....
sam juz nie wiem, mam 2 razy e80 na froncie, ec 25, 2 e20 i e150 i chcialem zmienic te fronty- dla muzyki w stereo.
Ktos pomoze ?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Też wybrałbym Harmana 645 - właśnie montujemy kolejny taki zestaw.
Więc wiemy jak gra.
Pełne zadowolenie, poezja dla duszy.
 

don111

Banned
cóż, forumowy sklep będzie niezadowolony ale ja zamiast płacic bajońskie sumy za wysokie modele amplitunerów do kina (które i tak grają cieniutko) polecam kupic wzmacniacz stereo za 2-3k (nowy, używany w tej cenie to będzie już prawdziwy wypas) i do tego "byle jaki" amplituner do kina z wyjściem pre-out na fronty - dopiero wtedy można pogodzic kino z pełnowartościowym stereo
ale wiem, że aby się przekonac że to prawda (sam też kiedyś chciałem pogodzic stereo i kino w jednym klocku) trzeba będzie to zrobic na własnych błędach - czyli wyrzucic kase w błoto na wysoki model ampli KD :)
 

ArtS007

New member
Bez reklam
A ja powiem tak. Kup sobie te głośniki, podłącz do swojego ampa i sprawdź. Jak będzie miał problemy, szukaj rozwiązania.

ArtS :)
 
Do góry